Search

Odwiedź Apartament Fisher Island

Apartament Fisher Island ma widok na Zatokę Biscayne i Downtown Skyline. Znajduje się na ekskluzywnej wyspie Fisher Island, gdzie dostać się można tylko drogą wodną. Jest to przestrzeń, która z pewnością gwarantuje niczym niezmącony, minimalistyczny relaks. Przypomina także brazylijską sztukę – pasję właściciela.

Historia posiadłości

Dawna posiadłość Williama K. Vanderbilt’a, Fisher Island, jest dziś luksusowym mieszkaniem, które oddaje hołd byłemu właścicielowi. Aby dostać się na wyspę, międzynarodową przystań celebrytów w południowej części Miami Beach, z pewnością trzeba skorzystać z łodzi. Gdy tam dotrzemy mamy gwarantowaną prywatność, bezpieczeństwo i niesamowita wygodę.

Niesamowite przekształcenia

Mieszkańcy życzyli sobie intensywnego otoczenia lecz utrzymanego w pełnej harmonii. Z tego względu teren wokół apartamentu Fisher Island został całkowicie przekształcony. Wszystko wydarzyło się w rekordowym czasie pięciu miesięcy. W tym okresie udało się również ostatecznie wykończyć wnętrza.

Salon i kino domowe – oba o powierzchni 100 m2 – stały się praktycznie pojedynczą przestrzenią, łącząc także biuro, jadalnię i hol wejściowy.
We wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych króluje praktyczność, wzmocniona nowoczesnymi meblami.

Światło zaproszone do wnętrza

Dzięki białej wykładzinie z kamienia i szkła obiekt został zaprojektowany tak, aby umieć w pełni docenić naturalne oświetlenie. Również aby wydobyć dzięki niemu wiele innych atrakcyjnych niuansów mieszkania.

Całość została zaprojektowana tak, aby koić zmysły i gwarantować pełnię relaksu w bajecznym otoczeniu.

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close