Search

Lampa stołowa Bloomsbury od CTO Lightning

lampa stołowa Bloomsbury CTO

Lampa stołowa, która naprawdę reprezentuje dekadę nieodzownie kojarzącą się optymizmem i dynamizmem. Stanowi hołd dla czasów, do których stylistyki teraz chętnie wracamy. Wyraźna opalizująca szklana kopuła nawiązuje do wesołej i „popowej” strony lat 70. XX wieku. Natomiast złoty mosiężny pierścień umieszczony na szyi kolumny wieńczy detal z charakterystyczną jakością CTO Lighting.

Nowa lampa stołowa Bloomsbury jest częścią kolekcji London Townhouse Table Light. Do wyboru mamy dwie wersje marmuru – czarny Nero Marquina lub biały Carrara. Bazę lampy obejmuje satynowe mosiężne obramowanie, a wieńczy ją klosz z mlecznego szkła.

lampa stołowa cto 02

CTO Lightning to brytyjski producent luksusowego oświetlenia, którego klasyczny design zdobi współczesne wnętrza rezydencji i hoteli. Najwyższej jakości materiały poddaje się tu pieczołowitej i mistrzowskiej obróbce, dzięki czemu tworzy się unikalne produkty. W rezultacie CTO Lightning dostarcza wyrafinowaną jakość oświetlenia, wprowadzając do wnętrz elegancką jasność.

CTO Lightning to luksusowa współczesna firma oświetleniowa, a jej projekty ozdabiają wnętrza
kultowych zabytków i domów w największych miastach świata. Staranna i pieczołowita obróbka materiałów najwyższej pozwala osiągnąć wyrafinowaną jakość. Dzięki temu lampy wytwarzają ciepły blask, a otoczenie nastrój wyrafinowania i elegancji.

cto3

Ekskluzywne oświetlenie CTO Lightning znajdziemy zarówno w domach mieszkalnych jak i
wnętrzach komercyjnych. Fabryka w Wielkiej Brytanii oferuje również realizacje indywidualnych projektów  oświetlenia, które zachwycają i przykuwają uwagę, lub zapewniają dyskretne oświetlenie. Wszystko zależy od potrzeb i założeń konkretnego projektu.

CTO Lightning bez wątpienia wyróżnia pasja do brytyjskiej produkcji i wiara w rzemieślników i ich umiejętności. Charakterystyczne materiały, z których tworzą to satyna, mosiądz, brąz, alabaster
i ręcznie dmuchane szkło. Ręczne wykonanie gwarantuje, że każda z lamp, nie tylko lampa stołowa, to wyjątkowy egzemplarz.  Oświetlenie CTO ma długą żywotność, a proces projektowania i produkcji nigdy nie jest pozostawiony przypadkowi. Doskonale przemyślane, ponadczasowe wzornictwo nie podatne na trendy, to coś co można nazwać klasyką przyszłości.

 

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close