Search

Living Divani @ Private Choice 2021

Living Divani@Private Choice_pointofdesignpl

Living Divani wzięło udział w dziesiątej edycji Private Choice, inicjatywy organizowanej przez Nadię Candet, która wyposażyła dwa zabytkowe paryskie apartamenty przy ulicy Roosvelta w kolekcję 66 produktów z pogranicza sztuki i designu, dostępnych do sprzedaży publicznej, wraz z ewentualnymi poradami historyków sztuki z Ecole du Louvre.

Apartament zaaranżowany przez Nadię Candet w ramach projektu Private Choice.
Zdjęcie: ©theo Baulig dla Private Choice.

Odysei jako fil rouge, dla holistycznego doświadczenia, które rozwija się w różnych środowiskach, każde z własną atmosferą, gdzie powstają obrazy, rzeźby, rysunki i meble drobiazgowej eksploracji współczesnej sceny artystycznej.

Lemni od Living Divani w roli głównej

Ten wyrafinowany wybór obejmuje również fotele Lemni zaprojektowane przez projektanta Marco Lavita. Nieco rzeźbiarskie, kameralne i szykowne obserwatorium świata, ten fotel ujawnia chęć oderwania się od zbędnych ciężarów i szybowania w powietrzu, urzekając graficzną witalnością.Zdjęcie: ©theo Baulig dla Private Choice.

Zawieszony skórzany fotel, wyważony na metalowej konstrukcji z rurek stalowych pomalowanych na czarno, tworzy wzór w powietrzu. Z łatwością przenosi się z części dziennej do nocnej, oferując nieoczekiwane schronienie wyrafinowania, które przyciąga wzrok swoją lekką estetyką.

Zobacz także:

Living Divani 2021 – nowa równowaga

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close