Redaktor Naczelna
Agnieszka Bzdyra
agnieszka.bzdyra@pointofdesign.com.pl

Dyrektor Artystyczny
Łukasz Kwasiborski
lukasz.kwasiborski@pointofdesign.com.pl

Zespół Redakcyjny
Anna Rułka-Jabłczyńska
anna.rulka-jablczynska@pointofdesign.com.pl

Magdalena Jurczuk
Magda.jurczuk@pointofdesign.com.pl

Artur Maciorowski
artur.maciorowski@pointofdesign.com.pl

Redakcja serwisu online
Magdalena Mierzejewska
magda.mierzejewska@pointofdesign.com.pl

Magdalena Czarnul
magda.czarnul@pointofdesign.com.pl

Reklama
reklama@pointofdesign.com.pl
tel.: +48 698 985 784

Public i media relations
Futurama Communication Intelligence
Waldemar Leszczyński
waldemar.leszczynski@futurama.ci

Korespondencja
Point of Design
ul. Ogrodowa 9
05-500 Mysiadło
tel.: +48 784 979 960

kontakt@pointofdesign.com.pl

ECODE GROUP LTD
UNIT 4E ENTERPRISE COURT
FARFIELD PARK
ROTHERHAM
ENGLAND S63 5DB

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close