Search

Belvedere Vodka – made in Poland, desired worldwide

Belvedere Vodka

Trzecia edycja Les Journées Particulières organizowana przez Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), w dniach  20-22 maja 2016 to okazja do poznania kulis produkcji Belvedere Vodka – jedynej polskiej marki znajdującej się w portfolio globalnej grupy skupiającej dobra luksusowe.

Les Journées Particulières to okazja do zaprezentowania szerokiej publiczności wieloletniej tradycji i kunsztu producentów dóbr prestiżowych. Pierwsze dwie edycje Dni Otwartych LVMH każdego roku zebrały ponad 100 tysięcy zwiedzających. W 2011 roku otwarto drzwi ponad 25 zakładów we Francji i innych krajach Europy, a dwa lata później w 2013 roku ta liczba wzrosła prawie dwukrotnie.

W 2016 roku gości przyjmie prawie 40 zakładów w 50 wyjątkowych lokalizacjach na terenie Europy – we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz Polsce. Wśród nich znajdą się takie miejsca jak Salon Christian Dior na Avenue Montaigne w Paryżu, Warsztaty Louis Vuitton w Asnières, czy Zakład Produkcyjny Belvedere Vodka w Żyrardowie. Grupa LVMH zatrudnia 50 tysięcy osób w całej Europie, z czego prawie 200 to pracownicy Polmos Żyrardów.

Program wizyty w Zakładzie Polmos Żyrardów obejmuje prezentację unikalnego procesu produkcji Belvedere Vodka, omówienie najwyższej jakości składników używanych do produkcji wódek czystych i smakowych oraz przedstawienie standardów i sposobów kontrolowania jakości w kontekście 600-letniej tradycji wytwarzania wódki w Polsce. Zwiedzający zapoznają się także z programami społecznymi oraz ochrony środowiska, prowadzonymi przez zakład w Żyrardowie.

Belvedere Vodka jest dziś symbolem międzynarodowego sukcesu polskiej marki. Reprezentuje najwyższy poziom polskiej tradycji wytwarzania wódki. Produkowana jest wyłącznie z najlepszego żyta odmiany Dańkowskie, uprawianego w Polsce. Jest całkowicie wolna od dodatków i dopełniona wodą z własnej studni artezyjskiej. Belvedere Vodka łączy wiele pokoleń doświadczenia w produkcji wódki z bezkompromisowym zobowiązaniem wobec jakości.

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close