Search

Bentley- ukryte smaki Mulsanne Speed

Mulsanne Speed

George Bamford słynie z dodawania „szczypty magii” do klasycznych, rozpoznawalnych produktów. The Bamford Watch Department zajmuje się przeprowadzaniem metamorfoz, tworząc limitowane edycje wyrobów wielu marek. Cały zastęp artystów i projektantów pracujących dla Bamforda czuwa nad najnowszymi trendami, by przełożyć je na powstałe już wcześniej produkty. Tym razem pracownia postanowiła dodać swego czarodziejskiego blasku samochodom. Pierwszy w kolejce okazał się Bentley.

Zainspirowany rodzinnymi powiązaniami z marką Bentley projektant, postawił na ciemne, mocne, męskie detale, charakterystyczne dla jego stylu. Bentleyowi nie jest obca personalizacja zamówień pod gusta klientów. Dywizja marki- Mulliner ma spore doświadczenie w dogadzaniu swoim klientom.

Zmieniony Bentley Mulsanne Speed

Pierwszym, który został poddany przeróbce Bamforda jest flagowy model marki- Mulsanne Speed. Samochód ten posiada rozpędzić się może do ponad 300 km/h. Wykończenie wnętrza wykonane zostało z luksusowych materiałów. Znajduje się w nim także całe mnóstwo ukrytych smaczków. Nowa, całkowicie od nowa zaprojektowana deska rozdzielcza idealnie komponuje się z ciemnym wnętrzem auta. Projektant twierdzi, że jest to „najmroczniejszy, najciemniejszy Bentley, ze wszystkich, do tej pory.”

Pojawiające się na tapicerce, drzwiach oraz dywanikach auta niebieskie paski, kontrastują z czarnym wykończeniem środka, wykonanym z włókna węglowego. Wszelkie płaszczyzny wnętrza nadwozia wykonane zostały z tego materiału. Dzięki temu, uzyskano efekt matowych powierzchni, tak doskonale wpisujących się w klimat tego luksusowego auta. Zegary, o ciekawym designie, zostały umieszczone w dość dyskretny sposób na ciemnej desce rozdzielczej.

Zobacz także:

Reaktywacja klasycznego modelu Maserati

Luksus w sportowym wydaniu: nowa edycja Porsche 718

 

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close