Search

Biżuteria inspirowana architekturą

Fruit Bijoux

Pierścionki Fruit Bijoux zaprojektowane przez Szymona Ciechorskiego wpisują się w najnowsze trendy mody, architektury i designu. Inspirowane projektami architektonicznymi, charakteryzują się geometryczną, modułową bryłą.

Transparencja to kolejna cecha, którą projektant ujął w tym nowoczesnym modelu biżuterii.

Wykonane z 24 karatowego złota, połączonego z mosiądzem i żywicą akrylową są nie tylko kreatywną odpowiedzią na najnowsze trendy, ale także odważnym pomysłem na łączenie tego co szlachetne, z tym co zwyczajne i pospolite.

Ten rodzaj biżuterii pojawia się w ofercie największych światowych marek, więc nie dziwi, że młodzi projektanci także podążają tym nurtem oferując elementy świeże i dotychczas nieznane.

Szymon Ciechorski z wykształcenia jest projektantem ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego. Biżuterię projektuje od 2003 roku. Przez pięć lat rozwijał swoje umiejętności w Londynie, by od 2011 r. skupić się na rozwoju własnej marki, która ma stanowić biżuteryjne odzwierciedlenie trendów obowiązujących w modzie i designie. Twórca koncepcji PYO – Pick Your Own.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close