Search

Hotelowe odkrycia | Living Divani

hotelowe odkrycia - living divani 01

Dzisiaj przedstawiamy miejsca, które można odwiedzić podczas wakacyjnych wędrówek po Włoszech. Hotelowe odkrycia i wnętrza odpowiadają urlopowej potrzebie relaksu i wyciszenia. Dzieje się tak między innymi dzięki kontraktowym realizacjom jednej z ciekawszych, włoskich marek meblowych – Living Divani.

POSIA Luxury Retreat and Spa – San Foca (Lecce)

Pomiędzy błękitem morza i złotymi plażami, nowy budynek POSIA Luxury Retreat & SPA otworzył swoje podwoje. Gości witają we wnętrzach także produkty marki Living Divani. W POSIA każdy szczegół jest odniesieniem do wody, źródła życia, jej czystości i ciągłego przepływu energii. Wrażenie odpoczynku i doskonałego samopoczucia po prostu przenika przez wielkie okna wprost od znajdującego się za nimi morza. Miejsce powstało w celu stworzenie odpowiedniego wakacyjnego środowiska, przepełnionego atmosferą harmonii i relaksu.

hotelowe odkrycia - living divani 02

Ale nie zabrakło tu także nawiązania do reszty okolicy – historie krajobrazów Salento są opowiadane przez przyprawy i aromaty, których można spróbować w hotelowym Green Bar. Tutaj goście kontemplują lokalne smaki siedząc wygodnie na Maja D autorstwa Piero Lissoniego. Krzesła w żywym jasnoniebieskim kolorze, stoją wzdłuż wysokiego stołu barowego. Znajdują się także w mniejszych kompozycjach, skupionych wokół solidnego stołu Wedge projeku Arika Levy.

hotelowe odkrycia - living divani 03

Aby w pełni cieszyć się wspaniałym widokiem na morze, można odpocząć w miłym towarzystwie na modularnej sofie Extra Wall w kolorze niebieskim. Można także zasiąść na charakterystycznych siedziskach Frog, naturalnie w kolorze świeżej zieleni. Oba rozwiązania to równocześnie ikony Living Divani, które wyszły spod ołówka Piero Lissoniego.

hotelowe odkrycia - living divani 04

Wreszcie, kolejne miejsce rozpieszczające zmysły – Aura Restaurant z imponującym widokiem na wodospad. Innowacyjna kuchnia koresponduje doskonale z współczesnymi, geometrycznymi liniami sofy Lipp, której autorem jest także Piero Lissoni.

Hotel Miramonti – Forte dei Marmi (Lucca)

Hotelowe odkrycia kontynuujemy w Versilia, rzut kamieniem od centrum i morza Forte dei Marmi. To właśnie tutaj Hotel Miramonti z odnowionym wyglądem, zanurza się w ciszy dużego parku, w znanej dzielnicy Imperial Rome. Zbudowany w latach 60. XX wieku przez Silvio Angeliniego, z biegiem lat wzbogacano go o nowe nowe usługi i udogodnienia. W kwietniu tego roku oddano do użytku 22 nowe pokoje dla gości. Są one obszerne i charakteryzują się eleganckimi wykończeniami i nowoczesnym wzornictwem. Nie zapomniano o żadnym potrzebnym do osiągnięcia prawdziwego komfortu szczególe. Projekt, opracowany przez słynnego projektanta wnętrz Michele Vitaloniego, umeblowano wieloma produktami z portfolio Living Divani.

hoteloweodkrycia - living divani 05

Wśród nich znalazło się wdzięczne i wygodne Chemise Bed projektu Piero Lissoniego w delikatnych odcieniach granatu i koloru taupe.

hoteloweodkrycia - living divani 06

Geometryczne łóżko NeoWall, kolejny projekt Lissoniego, charakteryzuje się krągłościami i miękkim obwodem biegnącym wokół całego materaca. Tu z kolei wykorzystano kolorystykę zieleni morskiej i szarości.

hoteloweodkrycia - living divani 07

Zwiedzając malownicze wybrzeże Italii, nie może zabraknąć wspaniałych wrażeń z pobytu nad basenem Morza Śródziemnego. Hotelowe wnętrza doskonale dopasowują się do otaczającego je klimatu i atmosfery. Najlepiej oczywiście doświadczać podróży po Włoszech, czerpiąc także przyjemność z przestrzeni wypełnionych jakością „Made in Italy”.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close