Search

Misha i MÉRIGUET-CARRÈRE PARIS: „Happy interiors”

MISHA-i-MERIGUET-CARRERE-PARIS_photo:Mikael-Bénard_pointofdesign.pl

Współpraca Misha i Mériguet-Carrère Paris prezentowana w The Secret Gallery w Paryżu to sceneria wystawy „Szczęśliwe Wnętrza”.

 

Kolekcja okładzin ściennych Esotismi, Misha, projekt: Cristina Celestino

Misha i historyczny francuski dom MÉRIGUET-CARRÈRE PARIS, specjalizujący się we projektach wnętrz ze szczególnym know-how w zakresie farb i kolorów, poprosił Cristinę Celestino o rozwój palety kolorów przeznaczonej wyłącznie dla czterech dekorów z jej ostatniej kolekcji okładzin ściennych. Rezultatem jest kapsuła opracowana w ośmiu kolorach, po dwa dla każdego dekoru (Cabana, Passiflora, Formosa i Oasi), stworzona, aby umożliwić łączenie jedwabnych okładzin ściennych z niuansami doskonale kompatybilnymi z nowymi kolorami.

 

Ściany pokrywa farba korespondująca z kolorystyką okładzin, projekt: MÉRIGUET-CARRÈRE PARIS

Obie marki wybrały The Secret Gallery w Paryżu, aby zaprezentować efekty swojej współpracy. Wystawa „Szczęśliwe Wnętrza” trwa od 20 stycznia do 26 marca 2022. Od pół wieku Atelier Mériguet-Carrère zajmuje się wspaniałą renowacją zabytków oraz aranżacją wnętrz w najbardziej prestiżowych dzielnicach i obiektach Paryża. Obejmują one Palais de l’Élysée i Maison Blanche all’Opéra Garnier, a nawet domy Yves Saint Laurenta.  MÉRIGUET-CARRÈRE PARIS chciał zawrzeć istotę tych kultowych miejsc, łącząc charakterystyczną linię kolorów, które wywodzą się z historii sztuki zdobniczej. Firma oferuje swoje wyjątkowe niuanse w linii malowanych tapet, wybranych przez projektantów wnętrz i dekoratorów dla wysokiej jakość ich projektów.

MÉRIGUET-CARRÈRE PARIS natychmiast uznała Mishę za idealnego rozmówcę do tchnięcia życia do współpracy całkowicie skoncentrowanej na autorskiej kolekcji „Esotismi” autorstwa Cristiny Celestino.Celem jest zaoferowanie klientom dodatkowej możliwości łączenia ścian pokrytychBogatymi i dekoracyjnymi tapetami z kolekcji (Cabana, Passiflora, Formosa i Oasi) z monochromatycznymi ścianami, ubranymi w kolory specjalnie dobrane przez projektantkę Cristinę Celestino. Celem jest stworzenie przyjemnego efektu naprzemiennej przestrzeni pełnej i pustej, dekoracji i koloru.

 

Zdjęcia: Mikael-Bénard

Zobacz także:

Tapeta ścienna jak unikalne dzieło sztuki

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close