Guide to Metropolitan Living“ to cyklicznie wydawany ekskluzywny przewodnik tematyczny.

Stanowi on odpowiedź na rynkowe zapotrzebowanie na wysokiej jakości content merytoryczny, wskazujący czytelnikom istotne dla jakości i stylu ich życia aspekty funkcjonowania w wielkim mieście. Budowanie własnego wizerunku, kreowanie najbliższego otoczenia zgodnie z obowiązującymi trendami, wskazywanie elementów decydujących o wyglądzie i kształcie środowiska w jakim egzystujemy, inwestycje w sztukę, design i modę – to tylko niektóre z obszarów, którym poświęcamy naszą uwagę, czas i miejsce.

Guide to Metropolitan Living został podzielony na pięć działów, z których każdy odpowiada innym potrzebom człowieka:

  • ADAPT – Żyjąc szybko chcemy dostosowanych do własnych potrzeb produktów. Nowoczesny, wysokiej jakości design ma w sobie pierwiastek elastyczności – sprawdza się w różnych miejscach i okolicznościach.

 

  • UPDATE – Moda i trendy to ważne drogowskazy w naszym życiu. Modernizacja najbliższego otoczenia czyni je bardziej przyjaznym dla użytkownika i stanowi łącznik pomiędzy teraźniejszością a przyszłością.

 

  • EXPRESS – Design stanowi unikalny kod pozwalający na wyrażenie samego siebie. Przedmioty, które nas otaczają opowiadają określony rodzaj historii swoich właścicieli. Dzięki nim możesz w dowolny sposób kreować swój wizerunek.

 

  • TRANSFORM – Zmiana wpisana jest w koloryt współczesnego świata. Dynamiczna, zaskakująca i obalająca stereotypy sprawia, że nasze życie staje się bogatsze i urozmaicone.

 

  • EVOLVE – Dążąc do doskonałości pokonujemy kolejne kroki na drodze rozwoju. Zmieniają się wrażenia wizualne i cechy użytkowe, tak jak ewoluuje forma i funkcje produktu

 

Wydawany jest w limitowanej edycji specjalnej w formie drukowanej oraz w wersji elektronicznej.

 

 

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close