2

Point of Design jest częścią eCode Group Ltd, wyspecjalizowaną w śledzeniu i analizie trendów rynkowych, konsumenckich, marketingowych, społecznych i kulturowych. Od ponad 10 lat, jej twórcy zajmują się zawodowo komentowaniem rzeczywistości i wskazywaniem kierunków zmian w zakresie najnowszych mód, trendów i potencjalnych kierunków rozwoju różnych obszarów rynku.

Point of Design jest dedykowana dziedzinie designu, architektury, wzornictwa przemysłowego, mody, sztuki i stylu życia. Stanowi bufor gromadzący informacje z całego świata, które w atrakcyjnej formie graficznej i tekstowej są prezentowane w serwisie i  magazynie drukowanym.

Magazyn „Point of Design“ to cyklicznie wydawany przewodnik tematyczny segmentu premium. Stanowi on odpowiedź na rynkowe zapotrzebowanie na wysokiej jakości content merytoryczny, wskazujący czytelnikom istotne dla jakości i stylu ich życia aspekty funkcjonowania w wielkim mieście. Budowanie własnego wizerunku, kreowanie najbliższego otoczenia zgodnie z obowiązującymi trendami, wskazywanie elementów decydujących o wyglądzie i kształcie środowiska w jakim egzystujemy, inwestycje w sztukę, design i modę – to tylko niektóre z obszarów, którym poświęcamy naszą uwagę, czas i miejsce.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close