Search

Healing Stay Kosmos – koreańskie uzdrowisko

 

Projekt jest odpowiedzią na poszukiwania odpowiedniego miejsca by obcować z energią „chi”. Sanatorium powstało jako obserwatorium, do którego ludzie przychodzą poszukiwać a także doceniać ducha nieba i ziemi. Stąd pochodzi nazwa KOSMOS.

Dla ducha

Healing Stay Kosmos to nowy luksusowy kurort na oszałamiającej wulkanicznej wyspie w Korei Południowej, gdzie można odpocząć a także wzmocnić swojego ducha poprzez ying i yang w spokojnej przestrzeni o wyjątkowym designie.

Hotel podzielony jest na dwie części: Villa Kosmos a także Villa Terre. Villa Kosmos ma 4 pokoje. Villa Terre 8 pokoi (3 pokoje z łóżkami, 4 pokoje z łazienką, 1 pokój dla rodziny). Goście mogą wynająć pokój jednoosobowy w Villa Terre, a Willa Kosmos jest wynajmowana w całości.

Energia okolicy

Położone na koreańskim Morzu Wschodnim, Ulleungdo narodziło się z aktywności wulkanicznych około 2,5 miliona lat temu. Skalista a także stroma wyspa jest szczytem dużego stratowulkanu, który wznosi się z dna morskiego. Jest to święta wyspa, na której spotyka się bogata energia lądu i czysta energia nieba. To miejsce, w którym yin i yan łączą się. Healing Stay Kosmos znajduje się w Buk-myun, gdzie przyroda wyspy jest najlepiej zachowana. Jest blisko dzikiego ekosystemu, dziewiczej przyrody a także wspaniałych nadmorskich klifów. Popularne atrakcje turystyczne, takie jak Nari Basin, świątynia Seungbulsa, Elephant Rock są z tego miejsca łatwo dostępne.

Kuchnia nie tylko dla ciała

Kosmos próbuje przenieść naturę Ulleungdo do stołu. Ulleungdo słynie wśród smakoszy z najwyższej jakości składników, takich jak świeże owoce morza. Możemy cieszyć się tu najlepszymi krewetkami w całej Korei, mątwami i koreańską wołowiną a także warzywami górskimi. Kosmos oferuje naturalną a także współczesną kuchnię, która zachwyca oryginalnym smakiem sezonowych lokalnych składników zakropionych współczesnymi akcentami. Całość jednak nie odcina się od koreańskich wpływów.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close