Search

High fashion na rowerze

Męski garnitur przeznaczony do jazdy na rowerze jest nie tylko modny ale tak samo wygodny jak sportowe ubranie.

Pedałowanie to coraz modniejszy sposób spędzania wolnego czasu, ale też przemieszczania się w strefie miejskiej. Jedynie wybrańcy mają możliwość zmiany lycrowego stroju na biurowy outfit, pozostali muszą wsiąść na rower w docelowym ubraniu, w którym spędzą kolejne godziny w biurze.

Jazda na rowerze w klasycznym garniturze może stanowić pewne wyzwanie – weźmy choćby wkręcające się w koła nogawki spodni…ten kto próbował, wie o czym mowa.

Wychodząć naprzeciw biznesmenom cyklistom, stworzono garnitur idealnie spełniający wymogi komfortu podczas pedałowania. Garnitur jest nie tylko modny, ale także został wyposażony w typowe dla ubrań sportowych rozwiązania poprawiające komfort jazdy.

Garnitur jest dziełem Parker Dusseau, wytworzonym z wysokiej jakości australijskiej wełny połączonej ze spandexem nadającym elastyczność i wodoodporność. Podszewka zawiera większą domieszkę spandexu oraz nowoczesne technologie chroniące skórę przed przegrzaniem i zapoceniem. Rękawy marynarki mogą być poszerzone dzięki wmontowanym zamkom błyskawicznym, co poprawia zasięg ruchów ramion i poprawia wentylację. Pod kolanami znajdują się odblaskowe paski, podtrzymujące nogawki spodni oraz pełniące funkcję odblasków. Podobne znajdują się w dolnej części prawej nogawki, umożliwiają jej ściągnięcie by nie wkręcała się w koła. Garnitury dostępne są w kolorze szarym I granatowym, w cenie 690 dolarów za komplet: marynarka+ spodnie.

Firma produkuje także koszule dedykowane jeździe na rowerze, w ofercie za 145 dolarów.

Garnitury pozycjonowane są jako element garderoby luksusowej – stąd ich wysokie ceny. Mimo tego znajdują swoich wiernych klientów ze względu na znakomite wpisanie się w potrzeby nowoczesnego rynku miejskiego oraz wielbicieli ubrań high fashion.

 

 

 

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close