Search

WT1 Prestige od Miele – pralko-szuszarka XXI wieku

Pralko-suszarka WT1 Prestige Miele

WT1 Prestige – najnowsze modele pralko-suszarek od Miele. Szybkość, niezawodność i w pełni automatyczne dozowanie detergentów, a także połączenie z WiFiConn@ct to tylko niektóre zalety nowych urządzeń.

Nowa jakość pralko-suszarki

WT1 oferują dużą pojemność, zaczynając od 7 kg załadunku w cyklu prania i 4 kg podczas suszenia w modelu WTH 130 WPM oraz 8 kg wsadu w cyklu prania i 5 kg w cyklu suszenia w modelu WTZH 730 WPM. Załadunek o wadze 4 kg zostanie wyprany i wysuszony w czasie poniżej 3 godzin bez konieczności przerywania cyklu prania czy manualnego dozowania detergentów. Aby wyprać i wysuszyć 5 kg wsadu, nowa pralko-suszarka potrzebuje około 3,5 godz.! Tak krótki czas pracy zapewnia program QuickPower Wash & Dry. Podczas prania WT1 wykorzystuje technologię PowerWash 2.0, która gwarantuje najlepsze wyniki prania w możliwie najkrótszym czasie, a dodatkowo pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent energii w porównaniu do wymogów klasy efektywności energetycznej A+++. Na energooszczędność urządzeń wpływ ma także zastosowany silnik ProfiEco, który charakteryzuje duża wydajność, a także trwałość.

Funkcjonalność Miele

Urządzenia WT1 Prestige zostały wyposażone w zintegrowany system automatycznego dozowania detergentów – TwinDos. Dwa płynne detergenty UltraPhase 1 (odpowiedzialny za usuwanie białka i tłuszczu) oraz UltraPhase 2 (działający wybielająco) są dokładnie mieszane, a proporcje dobierane w zależności od wagi prania, jego rodzaju  i wybranego programu. TwinDos pozwala zaoszczędzić nawet o 30% płynu w porównaniu z ręcznym dozowaniem.

WT1 wyposażone są w funkcję SteamCare, dzięki której tekstylia wygładzane są za pomocą pary już w bębnie pralki. Posiadają również system CapDosing, który automatycznie aplikuje specjalistyczne środki piorące w formie kapsułki dobrane do rodzaju tkanin wymagających szczególnego traktowania, takich jak np. tkaniny outdoorowej. Dodatkowe zalety urządzeń to bęben o strukturze plastra miodu, funkcja ProgramManager, która w inteligentny sposób pozwoli dobrać odpowiednie parametry prania, a także funkcja Plamy umożliwiająca dobranie programu prania do rodzaju zabrudzeń.

Inteligentne AGD

Pralko-suszarki Miele WT1 posiadają wbudowany moduł WiFi, który umożliwi podłączenie urządzenia do sieci. Za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej Miele@mobile, która jeszcze w tym roku zostanie udostępniona w Polsce, możliwe będzie sprawdzanie stanu urządzenia, a także zapasów detergentów i zamawianie ich w Miele Shop z poziomu smartfona lub tabletu.

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close