Search

Animapolis – polski akcent u Hermès

Jan Bajtlik_Hermes_kolekcja Animapolis

Surrealistyczna wizja Warszawy pełna mnogości detali i tętniąca kolorem to dzieło młodego polskiego artysty – Jana Bajtlika.

Jan Bajtlik – wschodzący talent

To nazwisko warto zapamiętać! Na swoim koncie ma wiele okładek, ilustracji książek i plakatów, ale uwagę przykuwa szczególnie jego współpraca z luksusowym francuskim domem mody Hermès. W ramach studiów odbył staż we francuskiej pracowni Michela Bouveta, co bez wątpienia odcisnęło swój wpływ na młodym artyście.

Warszawa na chustach Hermès

Kolekcja Animapolis, będąca zabawnym kolażem miejskiego krajobrazu i bujnej dżungli, stała się pretekstem do stworzenia nowej linii jedwabnych chust Hermès. Kolekcja Animapolis liczy dziesięć obrazów, o wyrazistym stylu i energetycznych kolorach. Te natomiast idealnie wpisują się w znaną stylistykę Hermès.

Oprócz Warszawy, skomplikowany wzór kryje także popularne symbole architektury Nowego Jorku, Moskwy czy Paryża. Uzupełnieniem kolekcji są bransoletki stylem idealnie pasującym do 100% jedwabnych chust. Kolorystyka chust waha się od intensywnych po stonowaną paletę dla mniej odważnych.

Polska wizja Hermès

Poza autorską kolekcją dodatków, Bajtlik ma na koncie również wystawę flagowego butiku marki w Dubaju. Zapowiada się dłuższy mariaż tych dwojga.

Cena jednej chusty to 1500 PLN.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close