Search

Kolekcja 2019 | Flexform w Mediolanie

Flexform 2019

Tegoroczna kolekcja Flexform zebrała entuzjastyczne recenzje wielu gości, którzy odwiedzili stoisko podczas Salone del Mobile 2019.

Flexform 2019
Flexform 2019

Nowy system siedzisk Romeo, zaprojektowany przez Antonio Citterio, prezentowano w szeregu kompozycji. Dzięki temu znakomicie podkreślono jego niesamowitą wszechstronność i wzbudził żywe zainteresowanie zwiedzających.

Flexform 2019
Flexform 2019

Gwiazda ekspozycji – sofa Romeo, bez wątpienia doda urzekającego uroku każdemu salonowi. Dopieszcza wnętrze domu odziana w eleganckie tkaniny, skóry i nubuk w wyszukanych odcieniach szarości.

Kolekcja Flexform 2019
Flexform Outdoor 2019

Debiut kolekcji outdoorowej okazał się być hitem zarówno dla profesjonalistów z branży, jak i dla publiczności. Od sofy Vulcano Antonio Citterio, po reedycje wcześniejszych projektów dostosowanych do użytku zewnetrznego. Zobaczyliśmy więc na przykład stół i krzesło Moka zaprojektowane przez Mario Asnago i Claudio Vendera. Pierwsza kolekcja Flexform Outdoor wprowadza szeroką gamę mebli i akcesoriów zaprojektowanych do tworzenia dekoracji na świeżym powietrzu. Wszystkie one płynnie łączą się ze stylem i komfortem znanych dotychczas tylko z wnętrz.

Kolekcja Flexform 2019
Flexform Outdoor 2019

Atmosfera, która promieniowała z przestrzeni wypełnionej kolekcją Mood  była intymna i wyrafinowana. Luksusowa boazeria z drewna stanowiła tło dla nowych produktów z tej linii, jak sofy Armand, czy foteli Lucien zaprojektowanych przez Stefano Gaggero. Krzesło Elsa i lustro Egon wyszło spod ołówka Samuela Accoceberry. Aranżacja tchnęła wyszukaną elegancją, ponieważ przedmioty kolekcjonerskie współgrały doskonale z meblami i akcesoriami znanymi z wyrafinowanego stylu.

Kolekcja Flexform 2019
Flexform Outdoor 2019

 

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close