Search

Studio Mood Works nagrodzone

Mood Works - Dorota Kuć i Karina Snuszka

Znane warszawskie studio architektury wnętrz Mood Works – Karina Snuszka & Dorota Kuć zostało uhonorowane nagrodą w prestiżowym londyńskim konkursie International Property Awards za projekt wnętrz biura kancelarii Linklaters.

Projekt doceniono za ponadczasową elegancję, wybór najwyższej jakości wyposażenia oraz materiałów wykończeniowych, a także za adekwatne odwzorowanie w projekcie wartości i ducha samej organizacji wysoko cenionej za profesjonalizm i etykę pracy międzynarodowej kancelarii prawnej.

Założenia projektowe

Architektki z Mood Works postawiły na przejrzystość przestrzeni, czyste formalnie i estetycznie rozwiązania. Projekt biura umożliwia, kiedy jest to potrzebne, indywidualną pracę w należytym skupieniu i zapewnia jednocześnie miejsce do mniej lub bardziej formalnych spotkań zespołów roboczych lub ich podgrup. Wszystko zgodnie z ewolucją rozumienia pracy umysłowej, która nie musi już odbywać się wyłącznie przy przypisanym do pracownika biurku.

Wśród wnętrz zaprojektowanych przez Kuć i Snuszkę są: recepcja, pokoje partnerów i pokoje pracownicze, sale konferencyjne, biblioteka oraz kawiarnia pracownicza, a wszystko to zlokalizowane na  powierzchni 3000 mkw zajmującej trzy piętra nowego, prestiżowego warszawskiego biurowca, Q22 przy Alei Jana Pawła II 22.

Jakość interior designu

Wystrój wnętrza bazuje na naturalnych materiałach, jasnej, neutralnej palecie kolorystycznej, świetnej jakości wykonania i wykończenia mebli oraz akcesoriów pochodzących od wiodących międzynarodowych marek specjalizujących się w obsłudze klienta świadomego i wymagającego: Flexform, Zanotta, Poliform, Gubi.

Wyjątkowość tego wnętrza podkreślają wzornicze perełki takie jak lampy z kolekcji Mobile Chandelier londyńskiego projektanta Michaela Anastassiadesa, którego projekty są częścią stałych kolekcji Nowojorskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej (MoMA) czy Victora and Albert Museum w Londynie. Obok czołowych międzynarodowych marek w projekcie wykorzystane zostały także meble polskich, renomowanych producentów, znanych ze swojego świetnego wzornictwa, jak na przykład Paged.

Stworzone by trwać

Ponadczasowość wnętrza zaprojektowanego przez duet Kuć i Snuszka podkreśla korporacyjna kolekcja polskiej sztuki nowoczesnej stworzona specjalnie na potrzeby warszawskiej siedziby Linklaters. Dzieła sztuki zostały wyselekcjonowane przez architektki i zaprzyjaźnionego konsultanta ds. sztuki. Prace młodych, polskich artystów z kolekcji Linklaters reprezentują najwyższy kunszt wykonania i znakomite opanowanie warsztatu danej techniki artystycznej. W symboliczny sposób odwołuje się to do etosu zawodu prawnika, którego bogata wiedza i doświadczenie stanowi jego warsztat pracy.

„Jestem bardzo dumny z faktu, że nasze biuro zostało docenione w tym prestiżowym konkursie. W imieniu całego zespołu Linklaters gratuluję Mood Works tego spektakularnego sukcesu i jeszcze raz dziękuję za miesiące wytrwałej współpracy przy opracowywaniu koncepcji naszego biura. W efekcie udało nam się stworzyć wnętrza o niezwykłym charakterze – jednocześnie nowoczesne, eleganckie i przyjazne dla naszych pracowników i klientów. Współpraca z Mood Works była dla nas zaszczytem i prawdziwą przyjemnością” – mówi Artur Kulawski, partner zarządzający kancelarią Linklaters w Warszawie.

Mood Works

Renomowane warszawskie studio projektowania wnętrz specjalizujące się w projektach dla najbardziej wymagających klientów prywatnych i komercyjnych. W portfolio duetu Snuszka & Kuć znajdują się liczne realizacje wielokrotnie nagradzanych i publikowanych na łamach prasy rezydencji i apartamentów w najbardziej prestiżowych lokalizacjach w Polsce i zagranicą, projekty butików wiodących polskich projektantów wnętrz, a także biura największych polskich i międzynarodowych korporacji. Projekty Mood Works wyróżnia bezkompromisowe podejście do jakości i piękna, autorska paleta kolorystyczna oraz rzadka umiejętność wplatania oryginalnej sztuki     w tkankę każdego projektu.

www.moodworks.pl

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close