Search

Takeaway hotel

Scandic To Go hotel

Scandic To Go to jeden z tych wyjątkowych hoteli, które swoją lokalizację dopasowują do życzenia swoich gości. Może pojawić się w dowolnie wybranym miejscu, po ówczesnej rezerwacji takiej usługi.

Element personalizacji usługi, w tym przypadku, został dopracowany do granic możliwości. Wcześniej możliwa była customizacja wystroju wnętrz pokoju hotelowego zgodnie z preferencjami i gustem gości. Jednak mobilne hotele daleko przewyższają oczekiwania klientów, którzy pragną spędzić urlop wygodnie, w wyjątkowym miejscu, bez otaczającego tłumu i dokładnie TAM, a nie gdzieś w pobliżu…

Pop-up-owe hotele są w pełni wyposażone i zawierają wszelkie wygody, jakich należy spodziewać się po dobrej jakości hotelu. 18-metrowy pokój mieści podwójne łóżko, łazienkę oraz taras z którego można podziwiać widoki. Bezpłatne wifi, świeże ręczniki każdego dnia i przybory toaletowe, jak również śniadanie zgodne z zamówieniem gościa, to wszystko znajduje się w ofercie tej szwedzkiej sieci hoteli To Go.

Za 2500 szwedzkich koron za dobę, można doświadczyć unikalnej przygody, która ma szansę przerodzić się w przyszły trend hotelarski, przynajmniej części oferentów usługi bad&breakfast.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close