Search

Co-working w stylu Toma Dixona

Atrium - interor Tom Dixon, design Barr Gazetas Architects

Niedawno zawarte małżeństwo między Londyńskim epicentrum alternatywnej mody i muzyki Camden Town i stołecznym światem biznesu jawi się w jasnym światłem nowoczesnej przestrzeni Atrium. Usytuowane w samym sercu Camden Stables jest dziełem firmy architektonicznej Barr Gazetas Architects i Tom Dixon’s Design Research Studio, które wypełniło wnętrza supernowoczesnym, lekkim designem.

Moda na co-working nakręca kreatywne umysły, skoncentrowane nie tylko na rozwoju mikro biznesu ale także na stworzeniu inspirujących miejsc pracy. Społeczności coworkingowe zmieniają się wraz z otoczeniem, zmienia się także tradycyjne pojmowanie firmy jako stałego miejsca pracy. Biznes ewoluuje w kierunku większej swobody, która sprzyja wymianie poglądów i napędza nowe pomysły w zróżnicowanym środowisku pracy.

84 000 metrów kwadratowych oferuje szeroki wachlarz możliwości i udogodnień z których każda podporządkowana jest podnoszeniu produktywności społeczności biznesowej. Inspiracje do aranżacji i planu przestrzennego, Gazetas i Dixon zaczerpnęli z wielu różnych współdzielonych miejsc, jak hotele czy kluby, w których atmosfera współpracy i duch świeżych pomysłów unosił się w powietrzu wypełniającym wnętrza o swobodnym i niezobowiązującym charakterze. Wszystkie meble pochodzą z kolekcji Toma Dixona, wypełniając strefę pracy, jak również bar, restaurację, wertykalne ogrody czy zlokalizowane na dachu tarasy.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close