Search

Salt and Pepper – kolorowe wnętrze z artystyczną duszą

salt&pepper house by KUBE

Rezydencja Salt and Pepper autorstwa KUBE Architecture to ukłon w stronę życiowych pasji jej właścicieli. Życie toczy się wokół kuchni, a domownicy uwielbiają gotować, dlatego centralnym punktem przestrzeni jest pokaźnych rozmiarów kuchnia z wygodnym stołem zapraszającym do rodzinnej biesiady.

Nazwa domu pochodzi od kolorystycznych preferencji domowników. Czerń i biel to bazowe kolory wnętrz, mimo, że stanowią jedynie tło dla bogatej palety kolorów pojawiających się na obiciach luksusowych mebli i dodatkach dekoracyjnych. Kolekcja sztuki to kolejny silny akcent, któremu podporządkowano przestrzeń. Wszechobecne obrazy podkreślają złożone osobowości mieszkańców i świadczą o ich estetycznej wrażliwości.

Już na pierwszy rzut oka widać, że życie w tym domu toczy się w strefie dziennej, do której dostęp możliwy jest niemal z każdego poziomu rezydencji. To dom interakcji, w którym pozytywna energia swobodnie wibruje między otwartymi planami dwupoziomowego budynku, nie wykluczając zintegrowanego z nią nowoczesnego ogrodu.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close