Search

Arrinera Hussarya – polska wyścigówka

Arrinera

Gwiazdą tegorocznego Warsaw Moto Show 2015, odbywającego się w Warsaw Expo w dniach 20-22 listopada 2015, jest testowa wersja Arrinery Hussarya, pierwszego polskiego supersamochodu.

Model ten po raz pierwszy został pokazany w tym roku podczas Motor Show 2015 w Poznaniu. Zgodnie z zapowiedziami twórców, ma stanowić bazę zarówno do wersji wyścigowej jak i drogowej. Prawdziwym newsem tegorocznych targów Warsaw Moto Show 2015 jest informacja, że 14 stycznia 2016 roku, podczas Autosport International – The Racing Car Show w Birmingham, światu zaprezentowany zostanie drugi samochód Arrinery: wyścigowa Arrinera Hussarya GT4!

Twórcy Arrinery nie chcieli jeszcze pokazać całego samochodu Arrinera Hussarya GT4, jednak zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy i pokazać odwiedzającym targi, pierwszą polską wyścigówkę w wersji 3D. Odwiedzający stoisko mogli ją zobaczyć na torze Slovakia Ring, który dla potrzeb wizualizacji został zeskanowany przez zespół Reality 51. Mediom ujawniono jedynie wizualizację fragmentów Arrinery Hussarya GT4. Na zobaczenie całego samochodu na żywo musimy poczekać do stycznia 2016 r.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close