Search

BeoLab 90 – rzemiosło i technologia

BeoLab 90 to cześć dla dziedzictwa innowacyjności i filozofii ponadczasowego wzornictwa, składana w 90 rocznicę istnienia firmy.

Niezwykle wyszukany głośnik obejmuje mnóstwo technologii. Jest idealnym połączeniem światowego designu i akustyki, który może się okazać najbardziej dopracowanym i potężnym cyfrowym głośnikiem, kiedykolwiek zaprojektowanym do wnętrz prywatnych

BeoLab 90 wyposażony jest w nową technologię Active Room Compensation, która kompensuje wpływ wnętrza, mebli, umiejscowienia głośników oraz dokładną lokalizację słuchacza. Dzięki temu jest w stanie stworzyć tak znakomitą scenę dźwiękową, że usłyszysz precyzyjnie, w którym jej miejscu znajdują się poszczególni członkowie zespołu lub aktorzy, grający w Twoim ulubionym filmie.

“BeoLab 90 to przyszłość dźwięku. Ten inteligentny głośnik bada akustykę otoczenia i kieruje fantastyczny dźwięk dokładnie w ulubione miejsce słuchacza. Nie trzeba być blisko niego, nie trzeba nawet być przed nim, aby doświadczyć tego wspaniałego brzmienia”, mówi CEO Tue Mantoni.

Kontrola nad szerokością i kierunkiem dźwięku

BeoLab 90 oferuje unikalne rozwiązanie – Beam Width Control, które umożliwia zmianę szerokości promienia fali dźwięku, aby dopasować go do różnych sytuacji. Możesz łatwo, jednym przyciskiem, zmienić wrażenia odsłuchowe z dedykowanego “sweet spot” (idealnego punktu) na ustawienie “party”, wypełniając dźwiękiem całe pomieszczenie, Kiedy Twoja rodzina i przyjaciele zgromadzą się na wspólne oglądanie filmu, ustawienie “wide” dostarczy Wam wspaniałych, kinowych wrażeń.

BeoLab 90 realizuje idealny dźwięk, dokładnie tam gdzie sobie tego życzysz. Z przetwornikami rozmieszczonymi wokół głośnika, ustawionymi w różnych kierunkach, dzięki Beam Direction Control skierujesz fale dźwięku dokładnie tam, gdzie się znajdujesz i skąd słuchasz.Dzięki tym nowym technologiom, Bang & Olufsen brzmi, jak nikt inny.

Punkt zwrotny w kierunku przyszłości

BeoLab 90 charakteryzuje się unikalnym i imponującym wyglądem, bez wyróżniającego się wizualnie frontu, który uzasadnia wszechstronne brzmienie głośnika.

Ogólny, 360º projekt bazuje na złożonej, aluminiowej obudowie o łącznej wadze przekraczającej 65 kg, więc jego strukturę możemy przyrównać do solidnej skały. Czarne osłony z tkaniny niczym żagle rozpościerają się z przodu głośnika, a zaokrąglona drewniana podstawa unosi ciężką strukturę z podłogi, pozwalając na dopasowanie się głośnika do każdego wystroju wnętrza.

“BeoLab 90 to nasz obecnie najbardziej zaawansowany głośnik. To ważna inwestycja w doskonałe rzemiosło, perfekcyjne materiały i najlepsze technologie. Przyszłe produkty Bang & Olufsen będą korzystać z innowacji i umiejętności, które nabyliśmy tworząc BeoLab 90 – a nasi klienci będą delektować się idealnym brzmieniem najwspanialszych głośników dla ich domów”, mówi CEO Bang & OlufsenTue Mantoni.

BeoLab 90 można poznać bliżej w wybranych salonach Bang & Olufsen od 17 listopada 2015 roku – ta data jest 90-tą rocznicą powstania Bang & Olufsen. Rekomendowana cena BeoLab 90 to 75.000 € za parę, a pierwszych dostaw możemy spodziewać się pod koniec roku.

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close