Search

Baxter zadomowił się w nowojorskim lofcie

WOM baxter Nowy jork 2020_13


W samym sercu Nowego Jorku, w dzielnicy Soho, kreatywnym i artystycznym centrum Wielkiego Jabłka, Baxter znalazł „sekretny dom” swoich marzeń. Włoska marka od dawna szukała idealnego miejsca, aby przedstawiać i przekazywać swój styl życia oraz zapewniać wyjątkowe doznania.

WOM baxter Nowy jork 2020_01


Tylko nieliczni mają szansę na odkrycie tego loftu z charakterystycznym nowojorskim charakterem, a w zasadzie historycznej rezydencji. Zaproszeni goście wchodzą do środka przez cudowne skrzydła namalowane na zewnętrznych drzwiach. Stanowią one wrota do zupełnie nieoczekiwanego i ekskluzywnego miejsca.

WOM baxter Nowy jork 2020_03


Rezydencja WOM to od pewnego czasu siedziba grupy Mcintosh, a jednocześnie scena historii dźwięku. Obecnie to także dom wypełniony meblami Baxter. Dzięki temu muzyka i styl doskonale się dopełniają, tworząc genialne połączenie. To uwodzicielska przestrzeń, która oferuje całe doświadczenie bardzo wyszukanych propozycji tych dwóch marek.

WOM baxter Nowy jork 2020_12

Synergia, jaka powstała między firmami Mcintosh i Baxter już na samym początku, dała początek intuicji, która teraz zmieniła się w rzeczywistość. Wrażenia dały początek miejscu, w którym projektanci i design, muzyka i muzycy, sztuka i artyści odnajdują dla siebie idealną przestrzeń.

WOM baxter Nowy jork 2020_14

W ten sposób można było wyreżyserować wspaniałą historię. Część z niej dotyczy emocji, które design Made in Italy potrafi wzbudzić wzbudzić dzięki melodyjnej oprawie WOM. W tej opowieści zachwyca również równowaga elementów składowych aranżacji. Doskonała formuła wybranych obiektów sprawia, że doświadczenie obserwacji przedmiotu, dotykania go i wchodzenia w jego atmosferę jest czymś wyjątkowym.

To historia mebli, które jako przedłużenie naszej skóry stają się naszą drugą skórą. Zmieniają się w specjalne ubrania, które stanowią znaku czasu i kształtują przyszłość, a NYC zapewnia doskonałą oprawę.

WOM baxter Nowy jork 2020_11


Ręczna praca nad stworzeniem high-endowego audio McIntosha idzie w parze z utalentowanym zespołem projektowym Baxter i pokazuje zobowiązanie do zapewnienia najwyższej jakości: poświęcenie, które połączyło te pozornie odległe, ale też niezwykle bliskie marki.

WOM-baxter-Nowy-jork-2020_20

Zobacz także:

https://pointofdesign.pl/design/baxter-wspolczesna-meblowa-arystokracja/

https://pointofdesign.pl/temat-dnia/paola-navone-krolowa-eklektyzmu/

https://pointofdesign.pl/design/krzesla-do-jadalni-jak-wybrac-najlepsze/

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close