Search

Kwiaty od Philippe Starcka dla Duravit

White Tulip Duravit_pointofdesign.pl

Duravit White Tulip to pierwszy holistyczny projekt łazienki Philippe Starcka – obejmujący pełną gamę baterii. Wszystkie elementy mają niezwykle przemyślane detale, a kształt kwitnącego tulipana jest cechą charakterystyczną całej kolekcji.

Kolekcja White Tulip, Duravit, projekt: Philippe Starck.

Celem francuskiego projektanta we współpracy z Duravitem było stworzenie spuścizny:

Praca z firmą Duravit oznacza konsekwentną i długoterminową pracę w kierunku zrównoważonego rozwoju i długowieczności. Chodzi o minimalistyczny, ponadczasowy design i doskonałą jakość, mówi Starck.

Duravit – ponadczasowe wzornictwo i wyraziste detale

Dzięki wyrazistym detalom i ponadczasowemu wzornictwu, w połączeniu z pierwszorzędnym wykonaniem i najnowocześniejszą technologią, asortyment spełnia najwyższe standardy i oczekiwania.

Baterie White Tulip są definicją wyjątkowej dbałości o szczegóły. Spójnym elementem serii jest uchwyt, który jest niezwykle łatwy i prosty w obsłudze. Wysoka jakość wykonania i perfekcjonizm widoczne są w 160 wąskich, pionowo grawerowanych liniach, które nadają baterii szczególnie wyrafinowany charakter.

Od baterii do umywalek nablatowych, meblowych czy też wolnostojących: White Tulip otwiera szereg możliwości w obszarze mycia. Oprócz baterii bidetowych, prysznicowych i wannowych, Duravit oferuje idealne baterie do wszystkich innych obszarów łazienki w eleganckim i wyszukanym języku wzornictwa White Tulip. Delikatna i pełna wdzięku jednouchwytowa bateria bidetowa zapewnia nienachalny lecz obfity strumień wody, który można dowolnie ukierunkować.

Łazienka doskonała

Cechą wyróżniającą strefę prysznicową, jest podtynkowa bateria jednouchwytowa o minimalistycznym wzornictwie i łatwej obsłudze – dostępna z zaworem przełączającym lub bez niego. Prosta, delikatnie zakrzywiona rączka baterii idealnie pasuje do ceramiki łazienkowej, która również dostępna jest w Duravicie. Temperaturę oraz ilość wody można ustawić w niezwykle łatwy sposób.

Stojąca bateria wannowa zachwyca czystą estetyką: eleganckie zakrzywienia baterii są idealnie dopasowane, dzięki czemu motyw tulipana zachowany jest również w tym obszarze. Zawór umożliwia łatwe przełączanie między dopływem wannowym, a baterią prysznicową. Minimalistyczny uchwyt baterii umożliwia intuicyjne ustawienie ilości wody oraz jej temperatury. Wolnostojąca, jedouchwytowa bateria wannowa wyróżnia się rzeźbiarską formą – szczególnie w zestawieniu z wolnostojącymi wannami White Tulip i ich bezszwowymi, akrylowymi obudowami.

Równie efektownie prezentuje się bateria wannowa White Tulip o wyselekcjonowanym designie, która dzięki lśniącej powierzchni tworzy eleganckie akcenty. Podtynkowa, jednouchwytowa bateria wannowa idealnie komponuje się z ceramiką łazienkową kolekcji White Tulip. Temperaturę i ilość wody można wygodnie regulować jednym ruchem.

Dzięki tak szerokiej gamie możliwości projektowych, baterie White Tulip pasują do każdego rodzaju łazienki, a także spełniają najbardziej wymagające standardy pod względem wzornictwa i jakości – niezależnie od tego, czy współpracują z komponentami kompletnego asortymentu łazienkowego White Tulip, czy też z innymi seriami Duravit.

Zobacz także:

Biały Tulipan Philippe Starcka dla Duravit

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close