Search

Nowości w serii Duravit Happy D.2 Plus

01_Happy_D.2_Plus_2020

Happy D.2 Plus od Duravit oferuje dwie nowe wersje aranżacji przestrzeni mycia jako kontynuację idei eleganckich, wyrazistych kolekcji. C-shaped jest dostępny z ceramiczną, błyszczącą białą krawędzią zewnętrzną w połączeniu z szafką podumywalkową lub metalową konsolą w chromie. C-bonded ma teraz nową, zaokrągloną krawędź zewnętrzną w tym samym kolorze co szafka pod umywalkę lub pasującą do metalowej konsoli w kolorze Czarny mat. 

02_Happy_D.2_Plus_2020
Happy D.2 Plus 2020

W każdym przypadku mamy do czynienia z umywalkami z wąską, typową płaską krawędzią i harmonijnie zintegrowaną półką na baterię. Umywalki są dostępne w trzech szerokościach (575, 775 i 975 mm). Biała akrylowa osłona ukrywa armaturę pod umywalką, gwarantując idealną estetykę. Metalowe konsole o regulowanej wysokości ze zintegrowanym wieszakiem na ręczniki są dostępne opcjonalnie z półką lub wbudowaną szufladą.

08_Happy_D.2_Plus_2020
Happy D.2 Plus 2020

 

Duravit dla prawdziwego relaksu

Kolejną opcją jest siedzisko (szerokość 625 mm) ze zintegrowaną szufladą, którą można dodać jako praktyczne przedłużenie konsoli po lewej lub prawej stronie. Duravit oferuje również poduszkę w kolorze szarym, wykonaną z tkaniny nadającej się do wilgotnych pomieszczeń.

10_Happy_D.2_Plus_2020 duravit
Happy D.2 Plus 2020

Wiszące szafki podumywalkowe z dwiema szufladami oferują dodatkowe miejsce do przechowywania. Są one dostępne w jedenastu wykończeniach powierzchni, można wybierać między luksusowym drewnem lub matowymi powierzchniami w jasnych lub ciemnych odcieniach. Wersja Grafit super mat jest również wyposażona w powłokę chroniącą przed odciskami palców. Opcjonalnie dostępny jest również wysokiej klasy organizer wewnętrzny w kolorze Klonu lub Orzecha.

11_Happy_D.2_Plus_2020 duravit
Happy D.2 Plus 2020

Nowe warianty obszaru mycia można idealnie łączyć ze wszystkimi elementami z serii Happy D.2 i Happy D.2 Plus. W ten sposób zapewniają spójny design wszystkich elementów w łazience. Happy D.2 Plus oferuje spójną koncepcję kolorystyczną z toaletami i bidetami w kolorze antracytowym. Co więcej wanny z bezszwowymi obudowami w grafitowym supermacie idealnie harmonizują z czarną metalową konsolą i ciemnymi powierzchniami mebli.

04_Happy_D.2_Plus_2020 duravit
Happy D.2 Plus 2020

 

Zobacz także:

meble-w-segmencie-ekonomicznym-duravit

starck-t-philippe-starck-dla-duravit

d-1-wzornictwo-i-technologia-duravit

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close