Search

D.1 | Wzornictwo i technologia Duravit

Bateria_D.1_M_Black_Matt

Linię baterii D.1 zaprojektował zespół Duravit we współpracy z Matteo Thunem i Antonio Rodriguezem. Nowy, charakterystyczny model wyróżnia się jeszcze bardziej dzięki wersji elektronicznej D.1e. Zaawansowaną technologię zintegrowano z wyrazistym wzornictwem, zapewniając jeszcze większy komfort użytkowania. To wyjątkowe zestawienie wymaga najwyższej precyzji w procesie produkcyjnym.

D.1 | nowa linia baterii

Unikalny, idealnie proporcjonalny design uzyskuje się poprzez dynamiczne, płynne przejście od podstawowego cylindrycznego kształtu do niesamowicie płaskiego odpływu. D.1 stanowi niewątpliwie niepowtarzalny element w łazience. To także dzięki wyraźnym konturom i pięknym ocynkowanym powierzchniom w wersji chromowanej lub wykończonej w czarnym macie. Kształt i kolor baterii sprawiają, że idealnie pasują one do designerskich łazienek Viu/XViu, DuraSquare/XSquare, ME by Starck i do nowych akcesoriów Starck T. Autorski syfon, zawory kątowe i węże ciśnieniowe są również dostępne w kolorze czarny mat. Uchwyt umieszczony po prawej stronie baterii dwuotworowej D.1 odzwierciedla kształt płaskiego odpływu, tworząc przejrzysty i harmonijny układ. Model D.1z oferuje obrotową rękojeść jako alternatywę dla dźwigni, umożliwiając optymalne ustawienie, szczególnie w połączeniu z miskami i konsolami.

D.1 chrom

Zaawansowana technologia

Pokrętło w wersji elektronicznej D.1e ma tak samo przejrzystą konstrukcję, jak cylinder na korpusie baterii. Ten wariant zapewnia najwyższy komfort i bezpieczeństwo dzięki wielu nowym funkcjom. Płaskie pokrętło ze zintegrowanym, kolorowym pierścieniem LED jest proste i intuicyjne w obsłudze. Delikatne stuknięcie aktywuje lub zatrzymuje przepływ wody. Natomiast obrót w lewo lub w prawo powoduje zmianę temperatury wody z zimnej na ciepłą. Dzięki wyświetlaczowi w kolorach od niebieskiego do czerwonego, pierścień LED zapewnia również wizualną informację zwrotną. Za pomocą funkcji szybkiego dostępu można indywidualnie zapisać i aktywować aż trzy wartości temperatury. Elektroniczny termostat zintegrowany z jednostką sterującą reaguje na każdą zmianę zimnego i ciepłego przepływu wody. W ten sposób automatycznie dostosowuje temperaturę i utrzymuję ją na stałym poziomie. Dodatkowo ochrona przed oparzeniem jest fabrycznie ustawiona na 38 stopni Celsjusza.

Bateria_D.1e__M_Black_Matt

D.1e oferuje szereg ustawień wstępnych, które można łatwo i indywidualnie skonfigurować. Należą do nich ograniczenie temperatury, maksymalny czas przepływu wody, odstęp między kolejnym myciem, dezynfekcja termiczna, dobór koloru do oświetlenia otoczenia na podświetlanym pierścieniu LED.

Elektroniczna bateria D1e

W pierwszej kolejności baterie umywalkowe serii D.1 o wysokości M i XL będą oferowane w wariantach D.1e i D.1z, a następnie w innych modelach.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close