Search

Starck T | Philippe Starck ponownie dla Duravit

01_Starck_T_towel_ring_Black_Matt

Duravit i Philippe Starck przedstawiają nową linię akcesoriów Starck T, która łączy rygor funkcjonalny z formami organicznymi. W 1994 roku po raz pierwszy Philippe Starck połączył siły z Duravitem aby zaprezentować serię Starck 1. Był to kamień milowy w historii projektowania łazienek. W efekcie kooperacji powstała wtedy seria kompletnych zestawów łazienkowych. Natomiast teraz, po 25 latach od tamtego wydarzenia, projektant i producent ponownie podjęli współpracę. Dzięki niej powstała zupełnie nowa linia akcesoriów.

03_Starck_T_double_towel_hook_Chrome

Płynne przejście z okrągłej podstawy do geometrycznego kształtu „T” jest definiującym elementem projektu serii. W rzeczywistości może przywoływać na myśl rozgałęziony kształt drzewa. Ten element konstrukcyjny znajduje się w każdym elemencie nowego asortymentu i stanowi powtarzalny, ikoniczny podpis. Dopracowana konfiguracja poszczególnych akcesoriów zapewnia elegancki wygląd, gdzie dodatkowo cały system mocowań został ukryty.

02_ Starck T _soap_dish_Black_Matt

Od uchwytu na rolkę papieru toaletowego, przez wieszak na ręcznik aż do mydelniczki – wszystkie 16 elementów z nowej serii dostępne jest zarówno w wersji chromowanej, jak i w modnym kolorze czarnym z matowym wykończeniem. Atrakcją wizualną Starck T jest podobny do kolby dozownik mydła z matowego szkła, który łatwo się uzupełnia. Wysoka jakość materiału i wykonania są gwarantami trwałości tych produktów. Starck T harmonizuje w sposób naturalny ze wszystkimi produktami Duravit pod względem wzornictwa i materiału. Doskonale uzupełnia nowoczesne meble łazienkowe.

04_ Starck T _glass_holder_Chrome

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close