Search

MADAMA i ich wersja siłowni oraz spa

madama_siłownia_Turek10

Moda na zdrowy tryb życia trwa. Miejsc, gdzie można go realizować jest coraz więcej. Jednym z nich jest przestrzeń Lush Life, w której mieści się siłownia oraz salon odnowy biologicznej. Za projektem stoją architektki z pracowni MADAMA, która należy do Stowarzyszenia Architektów Wnętrz. Punkt zlokalizowany w Turku nieopodal Poznania wyróżnia się jednak dopracowanymi w każdym detalu wnętrzami, które sprawią, że łatwiej będzie zmobilizować się do regularnej aktywności.

madama_siłownia_Turek 333

Wnętrza są urokliwe i eleganckie a jednocześnie dostosowane do usługowego charakteru. W gabinetach i przy recepcji dominują modne kolory: milenial pink, beże, szarości i antracyt. Architekci zdecydowali się na połączenie różnych deseni i wzorów. Przy recepcji, na ścianie znalazły się ciemne aksamitne obicia kontrastujące z ladą recepcyjną w kolorze pudrowego różu. Z drugiej strony ściany zostały wzbogacone o roślinny print, powstały w ramach indywidualnego zamówienia. Stanęły tam także pikowane ławy w stylu glamour i jasne krzesła. Obok znalazł się przytulny kącik zabaw dla dzieci.

madama_siłownia_Turek

Siła przeciwieństw

Dwa gabinety umeblowano designerskimi konsolami i okrągłymi lustrami. W pierwszym pomieszczeniu prym wiedzie pastelowy róż, zaś drugie utrzymane w ciemniejszych kolorach, zarówno jeśli chodzi o ściany, jak i dodatki. W obu znalazły się też korespondujące z recepcją roślinne printy oraz dekoracyjne żarówki. Jesteśmy przyzwyczajeni, że takie miejsca zazwyczaj są chłodne i ascetyczne. Jednak tutaj obecność różnych tkanin i kolorów sprawia, że zapanował przyjazny i sprzyjający relaksowi klimat.

madama_siłownia_Turek17

 

Sportowa elegancja

Szatnia oraz część przeznaczona do ćwiczeń jest bardziej minimalistyczna. W całości utrzymana w czerni i bieli. Geometryczne wieszaki umieszczone w przebieralni pochodzą z firmy take me HOME a jasna posadzka od Poliflor. Na siłowni również króluje biel okalająca ściany z imitacją cegły, które w tym przypadku przełamuje czarny sprzęt do ćwiczeń Hammer Strength. Ciekawym urozmaiceniem tej przestrzeni jest przyjemne oświetlenie ledowe o ametystowym i niebieskim zabawieniu, dodatkowo wyznaczające podział na strefy cardio i siłową.

madama_siłownia_Turek16

MADAMA

Biuro architektoniczne MADAMA tworzy duet kreatywnych i doświadczonych architektów. Ich celem jest tworzenie unikalnej atmosfery wnętrz już na poziomie projektu. Ich przestrzenie inspirują i wyzwalają pozytywną energię. Architekci MADAMA są obecni podczas całego procesu powstawania projektu, począwszy od koncepcji aż do końca jej realizacji. Gwarancją spektakularnego efektu jest przywiązanie do szczegółów i dobór świetnej jakości materiałów. MADAMA ma na koncie zarówno projekty mieszkań wykończonych „pod klucz” jak i przestrzennych oraz wymagających obiektów użytku publicznego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close