Search

Bonaldo Total Look

Bonaldo_Mellow_By_Sofć

Jak urządzić dom w grze hipnotyzujących kombinacji produktów Bonaldo, identyfikując modele, wykończenia i materiały, które najlepiej pasują do Twojego gustu. Bonaldo Total Look to projekt, który wprowadza wyrafinowane, skoordynowane klimaty aranżacji, odzwierciedlając prawdziwy styl Bonaldo. Ta koncepcja jest ważnym kamieniem milowym w procesie rozwoju marki. Ponieważ unikalny język łączy produkty Bonaldo, aby umożliwić precyzyjną identyfikację stylu wnętrza. Na dodatek może być konsekwentnie wykorzystywany w każdej przestrzeni, zarówno mieszkaniowej, jak i kontraktowej.

Free Identity, Beyond the Classic, Multiple Vision, Harmony of Neutrals, Regular Tracks, Refined Combination. Oto sześć propozycji i sugestii Bonaldo, a wszystkie inspirują i dekorują wnętrza w określonym stylu, zaspakajając równocześnie każdą potrzebę.

0.Bonaldo_Beyond_the_Classic

Odcienie miedzi, ołowiu i brązu są bezpośrednim odniesieniem do świata klasyki, w którym wszystko wyróżnia się stylem i elegancją. Oprócz tego staranna dbałość o detale i meble o niezwykłym designie. W tym ustawieniu Bonaldo proponuje stół Mellow z krzesłem By, regał Rain, pufy Ring, stoliki kawowe Leaf, a także kolekcję lamp Sofì.

Mellow | Bartoli Design

Dwa przeciwstawne elementy ujęte w krętą krzywą, które tworzą iluzoryczną objętość w doskonałej grze równowagi. Jak sama nazwa wskazuje, stół Mellow ma miękkie i pozakrzywione kształty. Obszerna i złożona podstawa wykonana jest z dwóch różnych elementów z listew poliuretanowych. Łączy się blatem przypominającym formę beczki, o zaokrąglonych narożnikach.

By | Bartoli Design

Tapicerowane krzesło wyróżnia się solidnym i stabilnym wyglądem, w którym oparcie i nogi tworzą jedną, zwartą całość. Ma stalową ramę z tapicerką z tkaniny, skóry lub eko-skóry i nogami z litego drewna. Jest on również dostępny w wariancie na płozach i z metalowymi nogami.

bonaldo-leaf-01_1

Leaf | Dondoli e Pocci

Ta kolekcja stolików kawowych zauważalnie skupia się na przyrodzie. Ich blat czerpie inspirację z kształtu liścia spoczywającego na lekkiej podstawie. Do wyboru kilka wysokości i rozmiarów, Leaf występuje w opcji z perforowanym blatem, który odzwierciedla żyłki liścia, lub blatem z pełnej metalowej tafli.

bonaldo-ring_1

Ring | Alessandro Busana

Pufa zawdzięcza swoją nazwę pierścieniowi dekoracyjnemu, który otacza ramę. Równocześnie tworzy kontrast pomiędzy sztywnością okrągłego metalowego elementu a miękkością samej pufy. W różnych rozmiarach świetnie dopełnia wnętrza i można go dodatkowo ozdobić blatem.

Rain | Gino Carollo

Regał wyróżnia się wizualną perspektywą dzięki kontrastującym grubościom i szczególnemu układowi jego elementów. Cienkie pionowe metalowe elementy są rozmieszczone symetrycznie i łączą drewniane półki, w rzeczywistości tworząc wrażenie ruchu.

Sofì | Studio Team Design

Kule światła padające z góry utrzymywane przez rurowe elementy metalowe wyróżniają nową kolekcję lamp. Do wyboru mamy więc lampę sufitową z sześciokątną metalową ramą, składającą się z 7 lub 10 kul z dmuchanego szkła. Dalej opcja sufitowa złożona z 1, 5 lub 7 takimi kulami, gdzie każdy pojedynczy element tworzy całość złożoną najwyraźniej losowo. Są także lampy stojące niskie i wysokie oraz wersja naścienna.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close