Search

Meble w segmencie ekonomicznym | Duravit

meble_Brioso_DuravitBrioso_Duravit

Piękne, trwałe i najlepszej jakości. I co może wydawać się zadziwiające, dostępne również w przystępnej cenie. Produkty marki Duravit to synonim luksusu, a oferowane przez tego producenta meble to najwyższa jakość. Do wyrobu mebli używane są szlachetne i wyszukane materiały, w tym również lite drewno. Gwarancja jakości jest synonimem marki, a jej produkty zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Warto wspomnieć, że marka Duravit, oprócz produktów w segmencie premium, w swoim portfolio ma również bogatą ofertę mebli w segmencie ekonomicznym. Ta sama jakość, jednak w przystępnych cenach. Warto także zaznaczyć,że wszystkie meble Duravit objęte to 5-letnią gwarancją.

Meble _Ketho_Duravit__
Ketho | Duravit

Czystość formy Ketho

Zaprojektowaną przez Christiana Wernera serię mebli Ketho definiuje prosta, czysta forma. Ich główną ozdobą są charakterystyczne uchwyty z aluminium. Ascetyczny wygląd serii sprawia, że jest ona uniwersalna i idealnie pasuje do każdej nowoczesnej łazienki. Bardzo ważnym atutem kolekcji jest przemyślana funkcjonalność. Korzystny stosunek ceny do jakości sprawia, że Ketho to idealna oferta dla osób rozpoczynających swoją przygodę z meblami łazienkowymi.

Na szczególną uwagę zasługuje zamykana szafka z lustrem, która wewnątrz kryje gniazdko oraz przestrzeń na różne przybory łazienkowe. W ofercie dostępne są różnej szerokości i wielkości szafki podumywalkowe z szufladami oraz szafki wysokie. Te ostatnie przygotowano w trzech różnych wysokościach (88, 132 i 180 cm).

Meble _Brioso_i_Vero_Ai_Duravit
Brioso i Vero Ai | Duravit

Powiew świeżości Brioso

To kolejna seria zaprojektowana dla marki przez Christiana Wernera. Meble z serii Brioso uosabiają relaks, świeżość i radość życia we wnętrzu współczesnej łazienki. Charakteryzują je harmonijne i smukłe linie. Wyglądają lekko i delikatnie. Spójne wykończenie mebli, luster i szafek z lustrem tworzy harmonię w efekcie końcowym.

Meble dostępne są aż w 15 różnych wykończeniach kolorystycznych w materiałach takich jak – dekor, fornir naturalny lub lakier. Konsole występują w dwóch różnych grubościach i głębokościach. Z kolei uchwyty mebla można dobrać w kolorze mebli lub zdecydować się na elegancki chrom, który będzie z nimi kontrastował. Bardzo ciekawym i godnym polecenia jest oświetlenie w lustrze obszaru mycia. Zamontowano w lustrze również funkcję ściemniania oświetlenia oraz podgrzewania lustra, które obsługiwane są bezdotykowo.

Brioso daje szeroki wachlarz możliwości. Może być łączone z ceramiką innych linii takich jak Vero Air, P3, Comforts, ME by Starck, Starck 3 oraz D-Code.

Meble _XBase_Duravit
XBase | Duravit

Stylowy XBase

XBase to nowa, stylowa seria mebli łazienkowych w segmencie ekonomicznym oferowana przez Duravit. Dostępna jest w czterech różnych kolorach oraz wymiarach dostosowanych do ceramiki łazienkowej z serii MY by Starck, DuraStyle i D-Code. Różnorodność mebli z tej serii daje szereg możliwości do zastosowania w łazienkach. Meble cechuje prostota formy i ponadczasowa elegancja, przez co świetnie wpisuje się w każde wnętrze łazienki. Wyjątkowo ciepłej atmosfery w pomieszczeniu nadadzą meble w naturalnych odcieniach drewna ciemnego orzecha i dębu europejskiego. Oszczędny design uchwytów nadaje meblom elegancji i szlachetności.

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close