Search

Studio Forma 96 | definicja luksusu

Studio Forma 96 Warszawa fot Kuba Szopka_01

Jak tworzy się luksusowe salony meblowe, inspirujące inwestorów i wspierające architektów w ich realizacjach? Perfekcyjnie zaprojektowane przestrzenie najczęściej są konsekwencją uważności na pomysły i potrzeby klientów oraz wieloletniej pracy z najlepszymi światowymi producentami mebli. Luksus w nowoczesnym wydaniu zachwyca niewymuszoną elegancją, ponadczasowością i funkcjonalnością, która nigdy nie wychodzi z mody. A niewiele osób wie o luksusowych wnętrzach tyle ile właściciele Studio Forma 96.

Studio Forma 96 Warszawa fot Kuba Szopka_02

Luksus oczami właścicieli Studio Forma 96

Studio Forma 96 to jeden z najciekawszych konceptów wnętrzarskich w kraju. W zasadzie, zdaniem wielu najlepsze i najbardziej prestiżowe miejsce z designem z wyższej półki. To także świetne adresy w trzech miastach: Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu. Jednak w rzeczywistości to wzornictwo zaprojektowanie przez najwybitniejszych projektantów od 30 lat przyciąga tu wymagających klientów i architektów.

Studio_Forma_96 Warszawa fot Kuba Szopka_03

 

W świecie, w którym produkuje się szybko, tanio i dla wszystkich, my stawiamy na solidne, jakościowe meble. Wybieramy znanych europejskich producentów. Oferowane przez nas produkty powstają często na indywidualne zamówienie. Współczesny luksus nie tkwi tylko w doskonałej formie, wielką wagę przywiązujemy do doskonałych jakościowo materiałów, takich jak kararyjski marmur, selekcjonowane drewno, naturalne wypełnienia z gęsiego pierza, czy skórzane wykończenia detali. Sukces zawdzięczamy fundamentalnym wartościom, którymi kierujemy się od samego początku – przyjaźni, wspólnej pasji, wyjątkowo zgranemu zespołowi ludzi, z którymi pracujemy, zapałowi do pracy oraz pokorze – mówią o idei Studio Forma 96 założyciele i wieloletni przyjaciele, architekci Michał Urbaniak i Janusz Będkowski.

Studio_Forma_96 Warszawa fot Kuba Szopka_04

Marki Studio Forma 96

Oferowane przez Studio Forma 96 kuchnie SieMatic, czy Poliform, meble Flexform, Gervasoni, Poltrona Frau i Dedon, wyposażenie łazienkowe od Antonio Lupi, garderoby i drzwi  Rimadesio, czy oświetlenie Catellani & Smith, goszczą w domach wielu najzamożniejszych Polaków.

Studio_Forma_96 Warszawa fot Kuba Szopka_05

We wnętrzach, które wyposażamy, wzornictwo jest bardzo subtelne w wyrazie, często nowatorskie, ale przede wszystkim starannie zaprojektowane. Architekci, którzy do nas przychodzą, kreują bardzo przemyślane i harmonijne przestrzenie. Wnętrza wyciszające umysł, ale pozwalające odczuwać piękno związane z estetyką architektury i form, wychodzących spod ręki najlepszych; Paoli Navone, Antonio Citterio, Jean Marie Massaud, czy Marcela Wandersa. Grono naszych profesjonalistów wspomaga architektów i inwestorów na każdym etapie procesu; od doradztwa i planowania, poprzez zakup mebli, logistykę  i montaż, aż po serwis. Prowadzimy w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu studia, w których architekci dostają od nas profesjonalne doradztwo – dodają.

Studio Forma 96 Warszawa

Właściciele skupili wokół siebie zespół zaufanych osób, który czuwa nad rozwojem firmy. Jednocześnie powstało miejsce, w którym ludzie realizują pasję pracy z najlepszym europejskim designem. Studio Forma 96 stawia na intensywny rozwój, niedawno jego warszawska siedziba przeszła metamorfozę. Salon przy ul. Skorupki 5  powiększono i wzbogacono o nową ekspozycję, na której zobaczymy m.in. wyjątkowe drzwi przesuwne Rimadesio, artystyczne propozycje do salonów łazienkowych Antonio Lupi, czy największą w Polsce selekcję ręcznie tworzonego oświetlenia Catellani & Smith!

Autorem sesji zdjęciowej warszawskiego showroomu jest Kuba Szopka, za stylizację odpowiada Milalook.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close