Search

Missoni Home 2020 | przyroda i sztuka

MODERN ICONIC01

W Missoni Home sugestywna magia jest idealnie wyważona między designem, kolorami i cennymi fakturami. Żywe choreografie tkanin inspirowane są sztuką i naturą. Sekret pozwalający na integrację różnych znaków i grafik tkwi w kodach kolorów, które w rzeczywistości jednoczą przeszłość i przyszłość.

MODERN ICONIC044
Modern Iconic

Podstawowe i uzupełniające odcienie, głębokie i jasne, kondensują się i rozmazują w kalejdoskopowych paskach. W efekcie pojawiają się patchworki, płomienie i wzory geometryczne. Malują abstrakcyjne dekoracje i kompozycje kwiatowe. W ten sposób neutralnie nabierają lekkiego ducha natury.

MissoniHome2020_Magicgarden03
Magic garden

Tkaniny są żywe i malownicze, a tym samym cenne niczym dzieła sztuki. Nowoczesne gobeliny, opalizujące lub zdobione, zaskakują dwoma obliczami. Innowacyjne, bogate tekstury z chropowatościami lub miękkością wełny w zasadzie są widzialne gołym okiem.

MissoniHome2020_dolomiti05
Dolomiti

Dynamiczny labirynt kolorów i faktur otacza eleganckie kształty. Dekoruje zatem modułowe fotele, krzesła i biegnie dalej, wzdłuż ekranów i paneli. Niezwykły i niekonwencjonalny styl budzi prawdziwe emocje i tym samym sugeruje zastosowanie w nieszablonowych projektach. Wszechstronny eklektyzm z nieskończonymi zmiennymi przywołuje każdą porę roku i każde środowisko.

MissoniHome2020_Daydream01
Daydream

Fascynujące historie ze wszystkimi ich elementami tworzą naprawdę niezwykłą atmosferę. Można ją dowolnie dostrajać do najbardziej nieoczekiwanego i wcześniej nieistniejącego kontekstu. Styl miejski, wiejski, wakacyjny letni i zimowy – gdziekolwiek potrzeba silnego magnetyzmu.

MissoniHome2020_COLLECTION_EN
Daydream

Missoni Home 2020 | Daydream

Abstrakcyjna kwiatowa i kultowa żywotność. Jasne odcienie, świeże, ostre lub zmiękczone. Senne marzenie nabiera kształtu w stonowanych i kontrastujących symfoniach wyrafinowanych tekstur, w impresjonistycznym bukiecie i w harmonii pastelowych geometrii.

MissoniHome2020_Daydream02
Daydream

W wygodnych sofach i fotelach o żywych tonach oraz na szezlongu, wszystko sugeruje relaks. Właśnie taki błogi moment na świeżym powietrzu, w oczekiwaniu na zachód słońca. Wewnątrz domu natomiast Daydream to subtelna układanka o zmiennym nasyceniu tekstury, w różnorodnych i aksamitnych żakardach.

MissoniHome2020_Daydream05
Daydream

Całości dopełniają lejące się ręczniki lniane lub, znane z rytuału spa, ręczniki. Wszystko to pozwala przekształcić sypialnię w przytulną przystań z grą zanikających linii, przypominających chmury.

Missoni Home 2020_Magicgarden01.jpg
Magic garden

Missoni Home 2020 | Magic garden

Ucieczka przed słońcem, morską bryzą we wspaniały krajobraz. Chłodną magię ogrodu odkrywa się w cieniu neutralnych tonów. Osłaniany przez tropikalne tony błękitu nieba i morza, naturalny łącznik między wnętrzem a przestrzenią zewnętrzną.

Magic garden
Magic garden

Chronione przed wiatrem tapicerowane szezlongi i sofy wyspowe ozdabiają tarasy. W surrealistycznym ogrodzie otoczonym sukulentami, na akcesoriach służących odpoczynkowi, znajdują się radosne paski. Ręczniki welurowe w kolorach klifów i koralowców.

Magic garden
Magic garden

Obok inny bohater – egzotyczny liść filodendronu. Jego kontur bielony przez słońce, rozjaśnia wodoodporne tkaniny, ręczniki plażowe i niezwykły dywan 3D inkrustowany głębokim błękitem oceanu.

Missoni Home 2020_Terre01
Terre

Missoni Home 2020 | Terre

Delikatne i tajemnicze miraże, wspomnienia odległych krain. W przeciwieństwie do surrealistycznego tła Salvadora Dali, odcienie piktogramów ociepla słońce lub chłodzi cień. Nastrój to gra polegająca na spotkaniu ziemi i błota z wodą i odbijającym się w jej tafli światem.

Missoni Home 2020_Terre05
Terre

Bursztynowe i spieczone powierzchnie, pomiędzy reliefami i żyłkami, nadają kultowym znakom i geometriom miękką, ziarnistą teksturę w wyrafinowanych odcieniach. Ponowna interpretacja wzoru Argyll wraz paletą naturalnych barw, podkreśla cenne niuanse i zaznacza ślady metalicznego pyłu i sieci.

Missoni Home 2020_Terre06
Terre
Missoni Home 2020_Terre07
Terre

Na fotelach i lustrach opalizujące refleksy zachodzącego słońca tworzą wyrafinowane geometrie i płomienie. Subtelnie dekorują sypialnię w rzeczywistości zmieniając zasady gry światła i cienia.

Missoni Home 2020_Dolomiti01
Dolomiti

Missoni Home 2020 | Dolomiti

Ten ważny styl celowo współgra z duchem i istotą jego otoczenia, naturalnego i rustykalnego środowiska. Ukryte się między drewnem a kamieniami, charakter i efekty faktur mieszają się dyskretnie. Na pierwszy rzut oka widać wyraźnie, że kolory inspirowane są korą, porostami, szyszkami i korzeniami. Dalej dojrzymy jeszcze rdzę i żółtą żywicę.

Missoni Home 2020_dolomiti04
Dolomiti

Skomponowano z nich na przykład niezwykły wzór w kratę ze stopniowanymi łatami. Powstał także zdyscyplinowany pasek regimentowy oraz białe diamenty na tle w kolorze węgla drzewnego. Motywy leśne są piżmowe i aksamitne, a tradycyjne koce wełniane wyróżnia nowoczesny akcent.

Dolomiti
Dolomiti

Aby zachować tę czystą i wciągającą atmosferę, silna tożsamość przeważa nad ilością wyposażenia. Nawet tapicerowany fotel z zakrzywionymi podłokietnikami z orzecha włoskiego należy do tej choreografii wyrafinowanej prostoty.

Missoni Home 2020_SHADED STRIPES01
Shaded stripes

Missoni Home 2020 | Shaded stripes

Trwałe piękno. Barwy światła świtu i zmierzchu ożywają i budzą wspomnienia. Dom jest sceną, w której meble nabierają surrealistycznego uroku. Przytulne siedzenia stają się obrazami, podkreślając tym samym proporcje przestrzeni.

Missoni Home 2020_SHADED
Shaded stripes

Sugestywne tkaniny swoją żywą fakturą, potwierdzają status dzieł artystycznych. Natomiast kalejdoskopowe nadruki w subtelnych tonach łagodzą i przywołują neutralne choreografie naturalnych scenerii. Te atrakcyjne i unikalne palety personalizują każde otoczenie, obejmując sofy, fotele, poduszki i przenośne dywany.

Missoni Home 2020_SHADED STRIPES04
Shaded stripes

W przypadku mebli outdoorowych spotykają się skrajności – energiczne, wibrujące odcienie wzory zestawiono z gładkimi. W ten sposób sypialnia zyskuje nową nonszalancję dzięki kreatywnemu wykorzystaniu elementów do salonu.

MODERN ICONIC01
Modern Iconic

Missoni Home 2020 | Modern Iconic

To radosne zestawienie, z mocną linią życia, tworzy wizję miejskiego i współczesnego krajobrazu. Takiego, na który silny wpływ wywiera sztuka. Mamy więc silny kontrast, którego bazę stanowi paleta czerni i bieli.

MODERN ICONIC023
Modern Iconic

Powstały zatem wzory graficzne, szkice i linie, które łączą z rysunkami w pełnych i żywych kolorach, a relief 3D podkreśla wrażenie głębi. Dynamiczny labirynt tonów i tekstur nadaje rytm elegancji designerskich kształtów.

MODERN ICONIC04
Modern Iconic

W tej linii znajdziemy przede wszystkim modułowe siedziska, ekrany i panele, dywanik scenograficzny, a także niezliczone poduszki. Odcienie podstawowe i prowokujące współistnieją tutaj z wieloma abstrakcyjnymi odcieniami. Każda przestrzeń zyskuje tym samym własną dynamikę, a każdy zakątek ujawnia inną niespodziankę.

MODERN ICONIC02
Modern Iconic
Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close