Search

WallPepper®/Group i ekskluzywna kolekcja z Warø

An hour in New York WallPepper®/Group Waro 2021

Pośród szerokiemu wyborowi obrazów na ściany WallPepper®/Group zawsze prezentował specjalne kolekcje kapsułowe. To ekskluzywne projekty z limitowanej edycji, przygotowane we współpracy z artystami, fotografami i twórcami, którzy patrzą na współczesne przestrzenie z osobistego i oryginalnego punktu widzenia.

Like a comic but on the wall amb WallPepper®/Group 2021
Like a comic but on the wall

Propozycja WallPepper®/Group na rok 2021 to nowa współpraca z Warø. Opracowano nowe tematy, które dzięki wiedzy dekoracyjnej i technicznej WallPepper®/Group, zdobią ściany z wyjątkową siłą. Sugerują także nowe sposoby projektowania przestrzeni.

Cream WallPepper®/Group Waro 2021
Cream

Warø, młody mediolański artysta, inspiruje się pop-artem – w szczególności ceni artystów takich jak Keith Haring i Andy Warhol. Natomiast energia, która pobudza jego kreatywność, pochodzi z międzynarodowych metropolii. Miast takich jak Nowy Jork, Mediolan i wszystkich miejsc, w których „chaos współistnieje z unoszącym się spokojem”.

Like a comic but on the wall WallPepper®/Group Waro 2021
Like a comic but on the wall

Tworząc grafikę WallPepper®/Group, próbowałem wyobrazić sobie niezwykle chaotyczną rzeczywistość i jej zdolność zaszczepiania głębokiego spokoju i pogody ducha. Zainspirowały mnie obrazy i bodźce, które – po umieszczeniu na ścianach – mogą wywołać silny efekt scenograficzny, będąc jednak niesamowicie wyraźnym, gdy przyjrzymy się im uważnie, podkreślając wszystkie różne elementy i szczegóły. Pomimo statycznego charakteru tapety, te grafiki zawsze wyglądają inaczej i wywołują u widza wiele uczuć. W zależności od kontekstu tworzą czarującą i niepowtarzalną atmosferę”. – mówi Warø.

Hive WallPepper®/Group Waro 2021
Hive

Artystyczny projekt w limitowanej edycji

W związku z tym decyzja o wyborze jednego z elementów kolekcji kapsułowej WallPepper®/Group oznacza upiększenie przestrzeni prawdziwym współczesnym dziełem sztuki. To stworzony i uszyty na miarę z przyjaznego dla środowiska materiału o wysokiej wydajności obraz. Sprawia on, że ​​wnętrze wyróżnia się i zyskuje osobisty wymiar.

We believe in water WallPepper®/Group Waro 2021
We believe in water

Uważa się, że wszystkie kolekcje kapsułowe WallPepper®/Group oddają głos wielu stylom i językom. W rzeczywistości mogą one współistnieć i dzielić filozofię marki za pomocą najnowocześniejszych odcieni i poglądów.

An hour in New York amb WallPepper®/Group Waro 2021
An hour in New York

Wśród różnych kolekcji i ekskluzywnych kolaboracji, WallPepper®/Group nieustannie projektuje nowe wymiary, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, do codziennego życia. Umiejętnie wykorzystuje stały dialog między architekturą, dekoracją, sztuką i projektowaniem.

Hive amb  WallPepper®/Group Waro 2021
Hive

Zobacz także:

https://pointofdesign.pl/temat-dnia/tapety-scienne-w-nowej-kolekcji-wallpepper/

https://pointofdesign.pl/design/tapeta-scienna-jak-unikalne-dzielo-sztuki/

https://pointofdesign.pl/design/okladzina-scienna-wg-cristiny-celestino/

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close