Search

Design z Barcelony na wystawie w MDW

Inspired in Barcelona: Mediterranean Design, Milan, April 2019

Design z Barcelony znalazł się w dwóch różnych układach wystawienniczych. Oba pozwalają międzynarodowej publiczności doświadczyć prawdziwego uczucia płynącego z rytmów, kolorów i wyjątkowego stylu życia Barcelony.

Z inspiracji Barceloną

Wystawa „Inspired in Barcelona: Mediterranean Design” rzeczywiście sprawia, że autentyczna dusza tego miasta się realizuje. Impreza wprowadzała na Milan Design Week kawałek Barcelony. Wszystko to działo się poprzez „Ciepłe, różnorodne, otwarte, emocjonalne” zagadnienia, a także wybór około 100 produktów projektowych i układy podwójnych wystaw.

Spójny podział

Proponuje się zatem, aby owe dwie przestrzenie wystawowe, równolegle do siebie, podkreślały klimat w inny sposób. A także podkreślały to, że z pewnością Morze Śródziemne jest niesamowitym źródłem kreatywności. Pierwszy układ, zaprojektowany przez Emiliana Design Studio dla BCD Barcelona Center de Disseny, oferuje ogólny scenariusz miasta. W związku z tym odkreśla w sposób abstrakcyjny tradycyjne przestrzenie publiczne. Z tego względu prezentuje krzesła, stołki na zewnątrz, sofy wypoczynkowe i rattanowe, a także różnego rodzaju produkty oświetleniowe, dywany z włókien naturalnych, systemy biurowe i kontraktowe oraz meble miejskie.

Kolejny układ wystawy został zaprojektowany przez CODIC. Wymyślono tę przestrzeń jako laboratorium eksperymentalne. Wykończenia, najbardziej popularne a także innowacyjne materiały, pomysły dekoracji do wnętrz i rozwiązania zewnętrzne i tekstylne są tu świetnie dopasowane.

Oprócz renomowanych marek „Inspired in Barcelona: Mediterranean Design” oferuje również doskonałe możliwości dla innych. Wszystko, aby byli oni w stanie pomyśleć o nowej estetyce. A także aby można rozważać tradycyjne zasoby i techniki produkcji, zmieniając je w niezwykłe pomysły.

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close