Search

Preciosa debiutuje w Euroluce 2019

W czasie Euroluce 2019 Preciosa Lighting wprowadza Carousel of Light, zabawne zanurzenie w świetle. Życie jest definiowane przez doświadczenia, interakcje i wspomnienia. Preciosa tworzy oświetlenie nie tylko za pomocą światła, które ma łączyć ludzi, ale również za pomocą emocji. Wszystko aby podkreślić charakterystyczną dla Preciosy radość ze światła. Zwiedzający wystawę Preciosa w Euroluce 2019 zostaną poprowadzeni przez proces projektowania sensorycznego.

Karuzela światła

Carousel of Light [Karuzela światła] składa się z prawie 8000 kulek w opalowych, bursztynowych, jasnych i różowych w matowych odcieniach. Kompozycja rozciąga się na osiem metrów średnicy. Gdy gość wędruje poprzez sznur pereł, światła nad nim rozświetlają się i zanikają. Platforma karuzeli powoli się obraca, aby stworzyć wspólne doświadczenie dla wszystkich odkrywców instalacji. Goście mogą samodzielnie wejść w instalację lub pozwolić samej karuzeli zaprosić ich do światła.

O projekcie

„Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni otrzymywaniem tak pozytywnych opinii na temat naszych ostatnich instalacji. Ciągle słyszymy od ludzi, że obrazy i filmy nie zapewniają prawdziwej sprawiedliwości instalacyjnej. A także uczuć i emocji, jakie stwarza rzeczywiste doświadczenie. Tego nie można przetransportować przez media. Może to być rozczarowujące dla niektórych ludzi, ale nie dla mnie. Doświadczanie takich chwil jest radością życia. Jedziemy do Mediolanu, aby umożliwić jak największej liczbie ludzi dołączenie do nas w naszych poszukiwaniach. Do instalacji oświetlenia emocjonalnego.” Mówi Michael Vasku, dyrektor kreatywny Preciosa Lighting.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close