Search

Living Divani uzupełnia serię Era pięknym biurkiem

living-divani-era-scrittoio

Era Scrittoio to biurko o graficznych liniach, które cechuje się wyrafinowanymi kombinacjami materiałów i kolorów. Mebel zrodził się z ewolucji rodziny produktów Living Divani o tej samej nazwie. Tworzona przez młodego, lecz bardzo cenionego, projektanta Davida Lopez Quincocesa linia obejmuje już siedziska, stoliki oraz małą komódkę. Nowość w ofercie w postaci biurka Era Scrittoio, odzwierciedla unikatową dla estetyki designera elegancką i wyrafinowaną lekkość.

living-divani-era-scrittoio-01
Era Scrittoio | © Living Divani

Centralną część biurka wykonano z płyty MDF, a jej powierzchnie zewnętrzne pokrywa fornir Stone Oak® lub lakierowany fornir orzecha „Canaletto”. Można także zamówić wersję w polerowanym na wysoki połysk wykończeniu w odcieniach: Red Wine, Ocean Blue, Stone Grey, Quartz Grey lub Cream. Różnorodne możliwości wykończenia bez wątpienia pozwalają na skonfigurowanie mebla, który ozdobi każde wyrafinowane wnętrze.

EraComodino2
Era Comodino 

W części przedniej podzielono na dwa obszary. Pierwszy z nich to otwarta przestrzeń (dł. 55 cm, wys. 8,7 cm i gł. 44,5 cm), zawsze lakierowana w matowej czerni. Drugą przestrzeń wypełnia szuflada na prowadnicach, z trzema komorami o różnych wysokościach i objętościach. Dzięki temu biurko Living Divani idealnie nadaje się do przechowywania zarówno dokumentów jak i licznych drobiazgów.

living-divani-erachair
Era Chair

Blat może pokrywać blacha stalowa malowana na kolor mosiądzu, fornir Stone Oak® lub lakierowany fornir orzecha „Canaletto”. Łączy się on ze środkowym korpusem za pomocą tulei i szpilek. Mosiężne nóżki przykręcone stanowią wykończenie okrągłych stalowych nóżek o średnicy zaledwie 16 mm. Wszystkie części metalowe pokrywa proszkowa farba epoksydowa w kolorze brązu. Z kolei mosiężne elementy są satynowane i wykończone przezroczystym matowym lakierem.

Era-easychair-living-divani
Era Easychair

Kolekcja Era od Living Divani

Subtelna gra wykończeń i kolorów znana jest z wcześniejszych mebli z kolekcji Era. Najpierw, przed trzema laty, David Lopez Quincoces stworzył serię siedzisk i stolik. Delikatne, rurkowate nóżki sprawiają wrażenie, że główny element mebla lewituje w powietrzu. Wyrafinowane krzywizny oparć dodają rzeźbiarskiej ekspresji sprawiając, że sofa, fotele i krzesła zyskują niepodważalną estetycznie jakość. Wśród dodatków, poza wprowadzonym właśnie biurkiem Scrittoio, urzeka szkatułkowa mini-komoda, Era Comodino. Ten zachwycający mebel dedykowano sypialni, aby spełniał w niej rolę nocnego stolika. W rzeczywistości bardziej kojarzy się z pięknym kuferkiem skrywającym prawdziwe skarby.

Detal krzesła Era Chair
Detal krzesła Era Chair

 

Zobacz także:

living-divani-50-30-album-o-25-projektach

the-uncollected-collection

salvatori-1-dzien-w-paryzu

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close