Search

Faloria Mountain Spa Resort – projektowanie gościnności

Ośrodek uzdrowiskowy Faloria Mountain Spa Resort ponownie otwiera się na publiczność. Rozbudowany i odnowiony, z projektem, który podpisał architekt Flaviano Capriotti. Budowa nowego centralnego korpusu była z pewnością imponująca. 13 nowych pokoi, spa o powierzchni ponad 1000 m2, a także restauracja dla smakoszy. Miejsce to pozwoli gościom przeżyć niezapomniane wrażenia zgodne z najbardziej wyśrubowanymi standardami gościnności.

Harmonijny projekt

Flaviano Capriotti z pewnością zaprojektował całe otoczenie w harmonii z krajobrazem. Wybrane materiały są typowe dla lokalnej architektury. Są to kamień Dolomia, szczotkowany modrzew, niebiesko-zielone majoliki, które przypominają kolor stawów alpejskich. Wszystkie elementy, które Capriotti reinterpretuje we współczesnym kluczu, tworzą designerski hotel. Z pewnością w imię komfortu i ekskluzywności. Gość Faloria Mountain Spa Resort jest zanurzony w naturalnym pięknie. Czuje się gotowy do korzystania z ekskluzywnego środowiska. A to oferuje najbardziej zaawansowane technologie, które zapewniają komfort a także wyjątkową atmosferę.

Nęcące wnętrza

13 nowych pokoi oferuje szerokie a także jasne przestrzenie. Z pewnością tak ogromne okna prezentują zapierający widok na Dolomity. Ponadto pełne szczegółów a także specjalnie zaprojektowane pokoje zachowują delikatny domowy smak. Wszystko z powodu takich elementów jak podłoga a także okładzina ścienna ze szczotkowanego modrzewia.

Capriotti wybrał ponadto 10 typowych kwiatów z obszaru Dolomitów, z atlasu Florae Austriacae, napisanego przez botanika Nikolausa von Jacquina w XVIII wieku, które zostały odtworzone na tapicerowanych zagłówkach łóżek i wielu innych miejscach w hotelu.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close