Search

Jak pachnie kamień wg Cosentino

Stolik z kolekcji Normand by Dekton projektu Arthura Athayde.

Hiszpańska marka Cosentino wprowadza na rynek mobilne meble Normand by Dekton, powstałych w oparciu o najnowsze wzory kolekcji Stonika.

Normand by Dekton

Stoliki kawowe łączące szlachetne metale z materiałami Dekton to dzieło brazylijskiego projektanta Arthura Athayde. Główną ideą, stojącą za stworzeniem kolekcji Normand by Dekton, było założenie wykorzystania tych mebli w różnych sytuacjach, pokazanie ich wszechstronności; zarówno w pomieszczeniach wewnątrz, jak i na zewnątrz domu.  Kolekcja Normand by Dekton powstała dzięki współpracy Cosentino z agencją PerDesigners, a także pracownią kamieniarską I-Mar i brazylijską firmą Tapetah. Wkrótce wejdą one do oficjalnej sprzedaży.

Kolekcja Stonika od Cosentino

Hiszpański producent łączy imitacje kamieni naturalnych z zapachami autorstwa Mo16 starając się uchwycić zapach i w zmysłowy sposób poczucić jego właściwości. W kolekcji Stonika znajdują się: Olimpo, wzorujący się na marmurze karraryjskim, Bergen zainspirowany kamieniem naturalnym Portobello, Arga przypominająca kwarcyt Tadż Mahal i Korso, nawiązujący do wszechstronności marmuru Gris Pulpis.

 

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close