Search

Kenneth Cobonpue i rytm natury

Kenneth Cobonpue chce przedstawić organiczne piękno poprzez użycie odpowiednich materiałów a także kształtów. Artysta uwielbia w szczególności to, co reprezentuje życie. Okrąg symbolizuje dla niego nieskończoną energię natury, jej płynność, dlatego stara się wkomponowywać go w rozmaitych wariantach w swoje projekty. Świat, który tworzy jest pełen wdzięku a także nastroju. Podkreśla to doborem subtelnych kolorów a także inspiracjami czerpanymi z natury.

Marka w swoim designie stawia na przyjazne środowisko i konsekwentne odzwierciedlanie tej filozofii w swoich projektach.

Sofa BABAR, Fotel, Ottoman

Rama Babar jest opleciona unikatowym wzorem tkackim, inspirowanym naturalnie piękną teksturą skóry słonia. Zaokrąglona i zmysłowa forma, emanuje wygodą. Zachęca do przytulnego uścisku, jaki może zagwarantować ten łagodny olbrzym.

Stołek CHIQUITA

Chiquita to zestaw stworzony na bazie połączenia sprytnego designu i funkcjonalności. Pionowe sekcje rattanu i pianki o wysokiej gęstości splatają się, dając miłą niespodziankę wizualną i niespotykane wrażenie komfortu.

Waza KALA

Inspiracją dla tego projektu stały się nieuchwytne dzikie ptaki. Wazon Kala jest znacznie łatwiejszy do pozyskania, a i tak cieszy swoim nietuzinkowym pięknem, inspirowanym naturą. Wazony sprzedawane są w parach.

Stolik kawowy MASON

Słoiki są zazwyczaj umieszczane na półkach i szafkach. W związku z tym Mason decyduje się nawiązać do tej formy przechowywania, a także przeskalować ją i uczynić z niej obszerny punkt wyjścia do rozmów przy kawie.

Lustro TWIGGY

Podobnie jak promienie słońca, lustro Twiggy składa się z cienkich linii wychodzących wprost z jego środka. Rattanowe szprychy są „tkane” na stalowej ramie, aby stworzyć unikatowy, promienny wzór z łagodnymi zboczami.

Krzesło ZAZA

Dzięki pełnemu dramatyzmu pióropuszowi a także dużej skali Zaza nie jest typowym krzesłem. Kapryśna natura, pozornie delikatne liście owinięte w mikrofibrę – wszystko to znajdziemy w inspiracjach dla tego projektu. Finalny efekt nietuzinkowości i wygody zapewnia giętkie, ale szerokie podparcie. Zaza jest z pewnością gwarancją niebanalnego wykończenia każdej przestrzeni.

 

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close