Search

Progresywna armatura łazienkowa Vaia od Dornbracht

Armatura łazienkowa Vaia marki Dornbracht

Seria Vaia stanowi poszerzenie kanonu form marki Dornbracht o kolejny aspekt: inspirowaną wnętrzarskim trendem „Transitional Style” nową serię armatury klasy premium, którą wyróżnia elegancki, a zarazem progresywny design. W ten sposób Vaia wpisuje się doskonale zarówno w tradycyjną, jak i nowoczesną architekturę łazienkową, a jednocześnie pasuje do estetyki spod znaku Transitional Style, która łączy w sobie zróżnicowane stylistycznie elementy.

Vaia: elegancki design w nowoczesnym stylu.

Seria Vaia stanowi ucieleśnienie łagodnego, zrównoważonego języka formy oraz otwartości na nowe trendy. Filigranowa wylewka modyfikuje klasyczną formę, nadając jej nową, otwartą sylwetkę. Odwołujące się do klasyki uchwyty, dostępne jako uchwyty krzyżowe lub dźwignie, łączą geometryczną formę z zaokrąglonym konturem. Stożkowe rozety stanowią wyjątkowo łagodne łączenie z umywalką.

Różnorodność stylistyczna

Klarowne formy serii Vaia stanowią odpowiedź na różnorodny, kompleksowy charakter świata (wnętrz) przyszłości i w elegancki sposób wpisują się w liczne warianty stylistyczne współczesnych aranżacji mieszkań. Seria kreuje atmosferę harmonii, zachowując przy tym wyróżniający wszystkie designerskie serie marki Dornbracht progresywny charakter. Bogata oferta Vaia obejmuje armaturę i dedykowane serii akcesoria umywalkowe, bidetowe, prysznicowe i wannowe, oferując wysoki stopień swobody w projektowaniu.

Nowa powierzchnia: ciemna matowa platyna (Dark Platinum)

Vaia marki Dornbracht dostępna jest w sprawdzonych wariantach wykończeniowych – platynowanym matowym i chromowanym. Od jesieni 2017 roku dostępny będzie także szlachetny wariant powierzchni – ciemna matowa platyna. Ciemne, jedwabiście matowe, lekko szczotkowane wykończenie kojarzy się z ciepłem, miękkością i żywiołem ziemi, przez co dodaje łazience nieco archaicznego akcentu. Nowy wariant to kolejna, umożliwiająca stylistyczną indywidualizację łazienki propozycja marki Dornbracht, dzięki której można cieszyć się jeszcze większą swobodą podczas projektowania.

Vaia – zasady projektowania armatury łazienkowej

Vaia opiera się na elementach charakteryzujących także wszystkie pozostałe serie marki Dornbracht: Zasady projektowania „5 Ps” – proporcji, progresywności, precyzji, osobowości oraz wykonania stanowią podstawę ponadczasowej, trwałej estetyki, która widoczna jest również w nowej serii Vaia. Proporcje nowej serii są wyważone, harmonijne i dokładne. Jej design charakteryzują zaś czyste linie i precyzyjne połączenia. Cechuje ją wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Vaia odwołuje się do aktualnych rozwiązań w projektowaniu wnętrz, jednak zamiast je naśladować, interpretuje je na nowo, stanowiąc – także ze względu na nowe wykończenie w wersji ciemnej matowej platyny (Dark Platinum) – wkład w progresywny styl aranżacji wnętrz.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close