Search

Technologia i tradycja – Apple Watch Hermès

Apple Watch Hermès

Perfekcyjne wykonanie i bezprecedensowa innowacyjność to efekt współpracy Apple i Hermès – firm połączonych sposobem myślenia, wyjątkową ideą i wzajemnym poszanowaniem. Apple Watch Hermès to unikalny czasomierz zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wzornictwa. Tarcza Hermès została opracowana w Kalifornii przez zespół Apple. Pasek to dzieło francuskich rzemieślników firmy Hermès słynącej z wyjątkowej jakości swoich wyrobów skórzanych. Estetycznie zegarek stanowi kwintesencję elegancji i prostoty. Pod względem użytkowym jest najdoskonalszym urządzeniem odpowiadającym wymogom współczesności.

Double Tour

Przedłużony pasek Double Tour dwukrotnie oplata nadgarstek. Model jest dostępny z 38-milimetrową kopertą ze stali nierdzewnej oraz paskiem skórzanym Hermès w czterech kolorach: Fauve, Étain, Capucine oraz Bleu Jean.

Simple Tour

Klasyczny dizajn Hermès. Klamra tego modelu przywodzi na myśl sprzączki popręgu i jest ukłonem w stronę jeździeckich tradycji marki Hermès. Model jest dostępny z 38-milimetrową i 42-milimetrową kopertą ze stali nierdzewnej oraz paskiem skórzanym Hermès w kolorach Fauve i Noir. Koperta 38 mm może mieć też pasek skórzany w kolorze Capucine.

Manchette

Inspirowany sprzętem do jazdy konnej, precyzyjnie wykonany, nowoczesny pasek skórzany Manchette firmy Hermès zaadaptowano tak, by zapewnić stały kontakt czujnika tętna z nadgarstkiem. Model jest dostępny z 42-milimetrową kopertą ze stali nierdzewnej i paskiem w kolorze Fauve.

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close