Search

Tymczasem w Singapurze | Molteni & C I Dada

Molteni w Singapurze

Wraz z nową inauguracją w Singapurze, przy współpracy P5, Molteni Group kontynuuje strategiczny podbój Dalekiego Wschodu. Nowy salon flagowy, o łącznej powierzchni 600 m², otworzył swoje drzwi 27 maja w Winsland House, w okolicy luksusowej dzielnicy Somerset.

Wnętrze wypełniła ogólna selekcja mebli Molteni & C i Dada. W rezultacie odbiorcom zaoferowano szeroki wachlarz umeblowania, niezbędny do zaaranżowania każdej przestrzeni mieszkalnej. Od kuchni przez jadalnie, pokoje dzienne i sypialnie po domowe gabinety – pełne wyposażenie w kolekcjach Molteni & C.

Molteni w Singapurze

Nowa przestrzeń Molteni & C | Dada rozwija się na poziomie ulicy szerokimi witrynami, które bez wątpienia wprowadziły wiele do tego projektu. Podczas tworzenia koncepcji salonu inspirowano się przede wszystkim architekturą rodzinnej rezydencji.  Fragmenty przestrzeni, strefy wydzielają się oświetlone promieniami wpadającymi do środka przez ogromne okna. To cecha charakterystyczna dla belgijskich projektantów. Natomiast obecnie na stałe wprowadzono to strefowe oświetlenie do kanonu wizerunkowego Molteni & C | Dada.

Relaksujące kompozycje sof komunikują się z jadalnią i otwierają na przestronną i imponującą kuchnię VVD. Strefa dedykowana sypialniom przedstawia kolekcję Gliss Master w różnych wykończeniach i kompozycjach. Przestrzeń charakteryzuje się naprzemiennymi objętościami i wysokościami, a wzajemne oddziaływanie świateł, kolorów i dużych przeszkleń określa różny charakter pomieszczeń.

Molteni w Singapurze

Nowa ekspozycja w Singapurze zawiera najnowsze kolekcje Molteni & C | Dada zaprojektowane przez Vincenta van Duysena. Jest on oczywiście dyrektorem kreatywnym obu marek. Inne kolekcje stworzyli Gio Ponti, Rodolfo Dordoni, Foster+Partners, Ron Gilad, Francesco Meda, Dante Bonuccelli oraz Nicola Gallizia.

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close