Search

Konkurs Wnętrze Roku SAW | Promocja profesjonalizmu

Plakat_SAW

Konkurs SAW

Konkurs Stowarzyszenia Architektów Wnętrz ma zwrócić uwagę m. in. na aspekt profesjonalizmu w branży. Inicjatywa wyłonienia Wnętrza Roku ma przede wszystkim służyć wyróżnieniu architektów i projektantów dbających o najwyższą jakość usług. Tych, którzy bez wątpienia dysponują rozległą wiedzą projektową i wysokimi kwalifikacjami.

Obserwujemy wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi architektów i projektantów wnętrz. W związku z tym Stowarzyszenie, skupiające specjalistów w branży, podjęło się wyzwania promocji dobrych praktyk w swojej grupie zawodowej. SAW postanowiło skupić swą uwagę na architektach, którzy zapewniają odbiorcom usługi wyłącznie najwyższej jakości. Na pracowniach tworzących ambitne projekty o wysokim poziomie estetycznym i inwestycyjnym. Konkurs, w którym pula nagród wynosi 100.000 zł, ma przysłużyć się promocji właśnie tych wartości.

W tej inicjatywie SAW ma wsparcie ambasadorów światowego wzornictwa oraz innowacji – Mesmetric, ABB oraz Forbo. 

FORBO_PhilippeStarck_Roomshot_S
FORBO | Philippe Starck

Ważne!

Na koniec o samym Konkursie. Przede wszystkim mogą wziąć w nim udział architekci, architekci wnętrz oraz projektanci, którzy zawodowo zajmują się architekturą i posiadają właściwe dla zawodu wykształcenie wyższe. SAW przyjmuje projekty zgłaszane przez uczestników indywidualnych oraz grupowych.

Jurorzy podejmą się oceny zgłoszonego projektu wnętrza na podstawie umiejętności realizacji, oraz poziomu wykonania projektów. W gronie Jury pierwszej edycji znajdują się: fotograf Szymon Brodziakprojektant grafiki użytkowej i wnętrz, profesor ASP Bazyli Krasulak, architekt Katarzyna Kuo-Stolarska, architekt wnętrz, współzałożycielka SAW Bibianna Stein-Ostaszewska oraz architekt wnętrz Anna Wojczyńska. Jury będzie obradować  pod przewodnictwem designera, eksperta w projektowaniu dla biznesu Roberta Majkuta. Funkcję Komisarza Konkursu po stronie SAW objął architekt Jacek Tryc.

konkurs saw - jury
Konkurs SAW | Jury

Warto zaznaczyć, że Konkurs jest w pełni niezależny. Świadczy o tym m. in. brak możliwości uwzględniania w ocenie projektu zastosowania rozmaitych marek i produktów. Na werdykt nie mogą również wpływać Partnerzy. Z konkurencji wyłączeni są Założyciele SAW oraz członkowie Jury.

 Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 1 września 2019 roku drogą mailową na adres: konkurs@saw.org.pl. Łączna pula nagród przewidziana w konkursie przekracza 100.000 zł. Nagrody finałowe zostaną przekazane podczas uroczystej gali w listopadzie 2019. Wydarzeniu będzie towarzyszyła wystawa najlepiej ocenionych projektów.

 

Mecenasem Konkursu jest Profim

Partnerzy konkursu: CosentinoMesmetric, ABBBarlinek, Vibia, Gessi, Duravit, Novellini, Forbo Flooring, Marra Design

Partnerzy wspierający: Homebook,Warsaw Home

Główny patronat medialny: Elle,Elle Decoration

Patroni medialni: ARCHITEKTURA,ARCH, Architektura&Biznes, Czas na Wnętrze, Dobre Wnętrze, LABEL, Design Alive, Point of Design, Weranda, WhiteMAD, Archimania.pl, Archinea.pl, Designteka.pl, Exspace.pl, Infoarchitekta.pl, Magazif.com, OKK!

Partnerzy merytoryczni: SARP, ASP Warszawa

 

Dodatkowe informacje: www.saw.org.pl  / www.okkpr.pl

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close