Search

Włoskie meble Ethimo w Mykonos Art Hotel & Spa

Rocabella Mykonos

Rocabella to butikowy hotel znajdujący się na wyspie Mykonos. Znajduje się blisko centrum miasta, które nigdy nie zasypia, jednocześnie będąc oazą relaksu oraz spokoju. Z hotelu rozpościera się widok na Delos – jeden z najważniejszych greckich ośrodków archeologicznych. To miejsce, które zaprasza gości do tego, aby zachwycyli się naturalnym pięknem otaczających krajobrazów oraz zajęli się odnową swojego ciała oraz ducha.

Wszechobecna harmonia

Relaksująca atmosfera wyczuwalna jest w całym hotelu, gdzie wszystko zaprojektowane jest tak, aby działać na zmysły odwiedzających gości oraz spełniać ich oczekiwania związane z wyszukanym, wakacyjnym relaksem. Rocabella zlokalizowany jest w zatoce Agios Stefanos, znanej z krystalicznie czystej wody oraz przepięknych krajobrazów.

Wokół basenu

W hotelu znajduje się imponujący, panoramiczny basem, który otoczyły meble marki Ethimo. Miejsce to jest tak naprawdę centrum kompleksu wypoczynkowego, w którym goście mogą odpocząć oraz wygrzewać się na słońcu. W pobliżu basenu znajdują się również bar oraz restauracja.
Meble Elle oraz Sand odegrały istotną role w odzwierciedlaniu charakteru związanego z lokalizacją hotelu. Nadały basenowi świeżą atmosferę, spełniając potrzeby narzucone przez funkcję oraz założenia hotelu. Elle to krzesło wykonany z drewna tekowego oraz syntetycznej tkaniny Ethitex. Sand jest natomiast leżakiem, wykonanym z tych samych materiałów. Oba meble charakteryzują się harmonicznym kształtem, a dzięki zastosowania naturalnie pięknego materiału jakim jest drewno tekowe, nabrały minimalistycznego, eleganckiego stylu. Stały się perfekcyjną hybrydą komfortu, funkcji oraz estetyki.

Personalizowane, wytrzymałe oraz eleganckie meble Ethimo już nie jeden raz dopełniły charakter wyjątkowych lokalizacji. Rocabella to kolejny obiekt, który dołączył do listy ekskluzywnych hoteli we Włoszech oraz na całym świecie wyposażonych przez markę Ethimo.

 

Zobacz także:

Odnowa doskonała w Saxon Hotel Spa

Luxury escapes – eko hotele

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close