Wydanie – wiosna/lato 2014

Guide to Metropolitan Living“ to cyklicznie wydawany ekskluzywny przewodnik tematyczny.

Point of Design – Guide to Metropolitan Living – jest o Tobie, Twoim świecie i potrzebach, wyrażonych poprzez znakomite wzornictwo przemysłowe, pobudzającą zmysły sztukę i architekturę, nowoczesne technologie czyniące życie łatwiejszym oraz przedmioty, miejsca i ludzi, którzy inspirują.

Twój świat to tętniąca życiem metropolia, uzależniająca od ogromu możliwości, od kolorytu, różnorodności, multikulturowości i sposobu w jaki Cię pobudza.

Homo Metropolitanus – to także prawdopodobnie TY – człowiek zamieszkujący jedną z dużych światowych metropolii, stale będący w ruchu, śledzący najnowsze trendy w modzie, wzornictwie, kulinariach i wielu innych aspektach, świadomy uczestnik rynku i wielbiciel dolce vita. Jednocześnie trendsetter i wczesny naśladowca, który dzięki sieci różnorodnych kontaktów i dostępowi do ciekawych informacji, staje się twórcą i znawcą wysmakowanego designu.

Designu, który podobnie jak Ty, ewoluuje w czasie, modernizuje się, dostosowuje się do aktualnych potrzeb i mód, szuka sposobu na wyrażenie głębszych idei poprzez formę zewnętrzną, jest w stanie ciągłych przeobrażeń.

I właśnie dlatego stworzyliśmy dla Ciebie ten przewodnik, bo chcemy byś się nie zmieniał w swoim dążeniu do doskonałości i poszukiwaniu form idealnych. Pomożemy Ci jedynie wyrobić sobie właściwy dla Homo Metropolitanus „point of design”.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close