Search

Drewniane chodaki na paryskich wybiegach

LV chodaki 01

Ponieważ coraz więcej czasu spędzamy w domach, nie zaskakuje fakt, że wiele marek odświeżyło obuwie domowe, od pantofli po klapki. Chodaki również pojawiły się tej wiosny, i to z klasą. Drewniaki widzieliśmy już na wybiegach podczas wielu pokazów.

Bally chodaki 01
Bally

Louis Vuitton pokazał je rzeźbione i zaokrąglone, Bally – eleganckie i nabijane ćwiekami, a Molly Goddard – zielone, czerwone i czarne. Jednak to był Hermès przybrał masywną sylwetkę, która przedstawia prawdziwy ortopedyczny efekt.

hermes chodaki 01
Drewniaki Hermès na okładce Wallpaper

Dyrektor kreatywna Nadège Vanhee-Cybulski postanowiła udowodnić, że w domu można chodzić nadal elegancko. Wystarczy każdą ze stylizacji Hermès połączyć z parą chodaków z drewna bukowego w naturalnym odcieniu.

hermes chodaki 03
Hermès

Z literą „H” na cholewce ze skóry cielęcej i metalowymi ćwiekami w kolorze palladu, chodaki wyglądają marzycielsko. Niezależnie od tego, czy zestawione się z karmelowymi skórzanymi spodenkami, z nienagannie białym, luźnym garniturem czy z jedwabnymi koszulami.

hermes chodaki 02
Hermès

Koncentracja francuskiej luksusowej rezydencji na komforcie odpowiada na pragnienie przyjemności sensorycznej i domowej mody. Buty na obcasie zastępuje obuwie, które jest wystarczająco wszechstronne, aby można było je wykorzystać zarówno na spotkania na Zoomie, jak i podczas chwil relaksu. Wygoda to zdecydowanie klucz do trendów w modzie na rok 2021.

chodaki_louis vuitton
Louis Vuitton

Zobacz także:

https://pointofdesign.pl/architektura/teatr-mody-wybiegowe-scenografie/

https://pointofdesign.pl/design/hermes-2020-w-rysunkach-pierrea-hardyego/

https://pointofdesign.pl/design/hermes-i-vanderohe-piekno-w-sluzbie-oceanow/

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close