Search

Made to move – BeoPlay A2

BeoPlay A2_Cecilia Manz

Zaprojektowany przez uznaną duńską designerkęCecilie Manz głośnik BeoPlay A2, to unikalny produkt pod każdym względem. Może być ustawiony w dowolny sposób, zapewnia wyjątkową jakość dźwięki za sprawą opatentowanej przez Bang & Olufsen technologii dźwięku True360 (dźwięk stereo rozprzestrzenia się we wszystkich kierunkach) oraz nieporównywalną długością pracy – aż 24 godziny odtwarzania streamingowanej muzyki!

Surowym boki polimerowe i solidna aluminiowa obudowa nadają produktowi elegancki skandynawski wygląd. “Ten produkt nie ma przodu, ani tyłu, a góry nie da się pomylić z dołem, bo w tym przypadku nie ma to najmniejszego znaczenia”., jak mówi projektantka Cecilie Manz.

Krótki skórzany pasek pozwala zawiesić głośnik na dowolnym uchwycie lub może służyć jako uchwyt w trakcie przenoszenia BeoPlay. Dzięki technologii Bluetooth nie ma konieczności łączności z internetem by móc cieszyć się muzyką całą dobę.

Światowa premiera produktu miała miejsce 23 października, w Polsce produkt będzie dostępny w ciągu najbliższych dni. Cena BeoPlay A2 to 349 EURO.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close