Search

Nowoczesne wnętrza domów według Rimadesio

Nowoczesne wnętrza domów Rimadesio kolekcja 2020 04

Znakomita marka Rimadesio w końcu uchyla rąbka tajemnicy przestawiając swój pomysł na nowoczesne wnętrza domów. Kolekcja 2020 ukazuje ogrom wykończeń dla nowych rozwiązań. Pozwala nie tylko na niewidzialną integrację szafek w ścianach. Dostrzega także czego naprawdę pragną kobiety.

Nowoczesne wnętrza domów Rimadesio kolekcja 2020 07

Modulor z nową funkcją przechowywania | design: Giuseppe Bavuso

Panele ścienne Modulor wzbogacono o nową funkcję przechowywania dzięki wyposażonym szafkom. Zaprojektowano je z myślą o organizowaniu, przechowywaniu i wystawianiu przedmiotów. W związku z tym mamy do czynienia z kompletnym i funkcjonalnym rozwiązaniu. Zawsze szyte na miarę, regały doskonale integrują się z panelami ściennymi, zapewniając jednolity efekt.

Nowoczesne wnętrza domów Rimadesio kolekcja 2020 01

Modulor to stale rozwijający się system paneli ściennych, zdolny do integracji różnych funkcji kolekcji Rimadesio, dostosowując się jednocześnie do istniejących wcześniej warunków architektonicznych”.
Giuseppe Bavuso

Nowoczesne wnętrza domów Rimadesio kolekcja 2020 02

W strefie dziennej drzwi ramowe tworzą wyrafinowane gabloty wyposażone w wewnętrzne akcesoria. Wśród nich przewidziano podwieszane szuflady, szklane lub drewniane półki, półki na butelki i wyjmowane tace z tworzywa sztucznego Litech. Dzięki ekskluzywnemu opatentowanemu systemowi można je dowolnie komponować na wybranej wysokości.

Nowoczesne wnętrza domów Rimadesio kolekcja 2020 12

Nowoczesne wnętrza domów i nieoczywiste ściany

To kolejna ewolucja boazerii Modulor, która kładzie nacisk na system zdolny do dostosowania się do każdego warunku architektonicznego. Może więc być wyposażony w drzwi, meble podwieszane, ciągi komunikacyjne i okna. Pozwala również na całkowite pokrycie ścian rozwiązaniami liniowymi, a także wewnętrznych i zewnętrznych narożników.

Nowoczesne wnętrza domów Rimadesio kolekcja 2020 11

Program Modulor za każdym razem dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta. przewidziano więc 158 wykończeń, takich jak lakierowane szkło błyszczące i matowe, refleksyjne lub lustrzane, Litech, tkanina, drewno z ekskluzywnym efektem falowania i skóra syntetyczna. Litech to ekskluzywny materiał wykonany z czystych minerałów stopionych w wysokiej temperaturze. Powstaje dzięki technologii druku cyfrowego o niskim wpływie na środowisko. Potrafi odtworzyć efekty i kolory inspirowane naturą.

Nowoczesne wnętrza domów Rimadesio kolekcja 2020 10


Konstrukcja z ekstrudowanego aluminium dostępna jest w 46 kolorach Ecolorsystem wykonanych najnowszą generacją farb wodorozcieńczalnych, ekologicznych i wolnych od szkodliwych substancji. Oświetlenie LED od góry, dołu i wewnątrz jest opcjonalne.

Nowy stół Francis | design: Giuseppe Bavuso

Nowoczesne wnętrza domów według Rimadesio i ich głównego projektanta – Giuseppe Bavuso to pochwała indywidualizmu. Potwierdza to design najnowszej kolekcji stołów Francis.

Nowoczesne wnętrza domów Rimadesio kolekcja 2020 06

Kształt mebla wyznacza lekka i esencjonalna linia: współczesna interpretacja minimalizmu, który charakteryzował stoły do ​​jadalni ze starożytnego refektarza. Równowaga form i proporcji doskonale pasuje do filozofii Rimadesio. Dzięki temu także nadaje się do przestrzeni mieszkalnych, przestrzeni biurowych i projektów kontraktowych.

Nowoczesne wnętrza domów Rimadesio kolekcja 2020 03

Stół Francis dostępny jest w 8 wymiarach o kształcie prostokątnym, okrągłym lub kwadratowym. Modułowa konstrukcja z odlewanego pod wysokim ciśnieniem aluminium oraz szeroka gama najlepszych wykończeń zapewniają maksymalną trwałość i niezawodność. Ośmiokątny przekrój ściągu i nóg podkreśla oryginalność i innowacyjność technologiczną, która od zawsze charakteryzowała markę. Wersja prostokątna ma lekko zaokrąglone krawędzie. Natomiast kwadratowy blat jest zaokrąglony ze wszystkich stron.

Nowoczesne wnętrza domów Rimadesio kolekcja 2020 04

Blat Francis jest dostępny aż w 105 wykończeniach: przezroczyste szkło, błyszczące i matowe szkło lakierowane, drewno i marmur. Z kolei aluminiowa konstrukcja dostępna jest w czarnym niklu, polerowanym aluminium oraz w 46 kolorach z opatentowanej kolekcji Ecolorsystem, produkowanej ekologicznymi i pozbawionymi szkodliwych substancji farbami wodnymi najnowszej generacji.

Nowoczesne wnętrza domów z myślą o kobietach

Wreszcie element wnętrza dedykowany przede wszystkim kobietom – zakątek piękna, czyli toaletka zdolna do integracji systemami Rimadesio.

Nowoczesne wnętrza domów Rimadesio kolekcja 2020 08

Nowy kącik przeznaczony do dbania o siebie, przeznaczony do przechowywania drogocennych przedmiotów, kosmetyków i zapachów”. – Giuseppe Bavuso, projektant

Vanity to samonośny element zaprojektowany do integracji z systemami Modulor, Abacus, Cover, Cover Freestanding i Dress Bold. Dzięki designowi, który zawsze dostosowuje się pod względem wysokości i głębokości, można go umieszczać w układach liniowych, z narożnikiem wewnętrznym / zewnętrznym lub jako element końcowy. Obejmuje blat z drewna i kompozycję szafek, które można ukryć dzięki lustrzanym drzwiom przesuwanym w pionie. W kąciku kosmetycznym znajdziemy również dwie górne szklane półki, wewnętrzne lustro i opcjonalny system ledowy, który zwiększa objętość i powierzchnię.

Nowoczesne wnętrza domów Rimadesio kolekcja 2020 09

Różnorodność materiałów i wykończeń pozwala na idealną integrację Vanity z garderobami i systemami przechowywania Rimadesio. Blat, dolny panel tylny i szafki są wykonane z drewna (noce lub rovere termotrattato). Aluminiowe komponenty na pionowych słupkach, listwach szafek i górnych półkach dostępne są w 46 kolorach gamy Ecolorsystem. Maksymalne dostosowanie również do wewnętrznych boków i górnego panelu tylnego, który może być wykonany ze szkła (lakier błyszczący i matowy, diamante, refleks), tkaniny Lux i Material, skóry syntetycznej i Litech, w pełnej gamie obejmującej 129 wykończeń.

Nowoczesne wnętrza domów z toaletką w ścianie

Toaletka Vanity idealnie pasuje do systemu paneli ściennych Modulor.
Ukryte szafki Modulor przeplatają się z panelami ściennymi w liniowym i spójnym designie, podkreślonym ekskluzywną materialnością nowych diamentowych szkieł. Wbudowane w ścianę elementy do przechowywania pozwalają na racjonalną organizację przestrzeni. Zawsze szyty na miarę pod względem wysokości i szerokości, Modulor można w pełni dostosować pod względem akcesoriów, wykończeń i materiałów.

Zobacz także:

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close