Search

Giorgetti i luksusowy ARARAT PARK HYATT w Moskwie

 

Giorgetti stworzyło atmosferę pełną elegancji w holu hotelowym w Ararat Park Hyatt, aby zapewnić niezwykłe doznania gościom. Fotele Progetti a także Mobius gwarantują ekskluzywne doświadczanie klasycznego włoskiego stylu życia w samym sercu Rosji.

Giorgetti z Ararat Park Hyatt

Giorgetti rozgościł się w Moskwie, w luksusowej przestrzeni hotelu. Oferuje tu międzynarodowym gościom niezwykłe doznania rodem z Włoch. Hotel znajduje się w samym sercu miasta, w prestiżowej a także pełnej kultury okolicy. Stanowi odrębny element wśród pozostałych, fascynujących budynków, które przywołują urok carskiej Rosji. Jest to miejsce, które w zaledwie chwilę doprowadza swoich gości do Placu Czerwonego z Kremlem, Teatru Sztuki a także Konserwatorium.

Włoskie wnętrze

Projekt modernizacji Ararat Park Hyatt zaangażował Giorgetti zwłaszcza w zakresie renowacji Neglinki. Ten komfortowy i przestronny salon mieści się na poziomie holu, aby serdecznie witać wszystkie osoby odwiedzające hotel. Przestrzeń oferuje również swoim odwiedzającym wykwintną kawiarnię a także gustowne, lekkie posiłki.

Przyjemną a także nowoczesną atmosferę tworzą tu eleganckie stożkowe kształty małych foteli Mobius, smukłe kształty małych stolików Oti oraz miękka kolekcja Progetti. Ta ostatnia niedawno świętowała trzydzieści lat, a także jest uważana za jedną z ikon marki. Nowe logo firmy powstało właśnie z powtórzenia elementu podłokietnika, który jest cechą charakterystyczną tego małego fotela.

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close