Search

Rockowe meble Lenny’ego Kravitza

Kravitz łączy hippisowsko – rockowy szyk lat 70 tych z globalnym stylem high fashion, dzięki czemu zyskuje zupełnie nowy niepowtarzalny własny styl.

Lenny Kravitz, wybitny muzyk i ikona rockowego stylu, od jakiegoś czasu prezentuje światu także swój designerski talent tworząc i reinterpretując meble znanych marek. Widzieliśmy już udany remake fotela Mademoiselle projektu Philippe Starcka dla Kartella, czas poznać stworzoną od podstaw autorską kolekcję mebli i akcesoriów wyprodukowanych przez CB2.

CB2 x Kravitz Design to 20 różnych produktów wchodzących w skład eklektycznej i szykownej kolekcji, która w ubiegłym tygodniu miała swój rynkowy debiut. Meble, oświetlenie, poduszki, dywany i akcesoria ścienne, wszystko stworzone w bliskim artyście stylu. Elementy naturalne i surowe materiały mieszają się z super wytwornymi meblami, których nie powstydziłby się żaden wytworny salon.

Kolekcja odzwierciedla podróżnicze inspiracje Kravitza, jego indywidualny styl będący mieszanką różnych środowisk i miejsc, z których designer zapożyczył tylko to, co bezwzględnie kojarzy się z komfortem.

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close